Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mit tegyek, vagy...

Ilyenkor mit tegyek, vagy majd nemsokára ugyan olyan lesz a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Tegnap Anyu és Apu az öcsémmel kapcsolatos dolgokban nem értett egyet, és én is beleszóltam, mert az öcsémmel van egy kis gond, hogy mit kellet volna Apunak csinálnia. És én ezt már bevallom, hogy túl sokáig mentem és Apu egy ˝Kus˝ szóval leintett. Én erre kamasz létemre besértődtem, egy pár percig lenn maradtam, aztán a szobámba felmentem. Nemsokára újra lementem, csak Anyut találtam lent. Apu az udvaron tevékenykedett, a nap többi részében nem szóltam hozzá. Megkérdeztem Anyut, hogy már kibékültek-e és már ki vannak békülve. Mikor a suliból hazaértem, Anyu Apu már itthon voltak. Próbáltam Apuval valahogy szóba elegyedni, megkérdezni mit kér másodiknak az ebédben, de csak azt mondta, hogy majd megoldja, mikor máskor válaszol rá. És most tanácstalan vagyok, hogy megbeszéljem-e Apuval, hogy most már nem haragszom, vagy majd újra ugyan olyan lesz a kapcsolatunk mint előtte?

Előre is köszönöm a tanácsokat!!!



2015. ápr. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, beszéld meg vele. A legjobb az őszinteség és a dolgok átbeszélése. Üljetek le négyszemközt.
2015. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálkozok vele. :)
2015. ápr. 20. 16:26
 3/4 anonim válasza:

De ne azt közöld, hogy már nem haragszol. Az embereknél nem vezet jóra, ha ők tűnnek hibásnak.

Mondd meg, hogy sajnálod, de nem érezted jogosnak azt, ahogy reagált, mert csak jót akartál.

2015. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megbeszéltük és megoldódott. :)
2015. ápr. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!