Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Facebook függő az anyám? Mit...

Facebook függő az anyám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt regisztrált, de csak az elmúlt 1-2 évben kezdte el "rendesen" használni, és mostanra nagyon durva lett a helyzet.. ÁLLANDÓAN ott ül a gép előtt, nem főz, ha pl. elkezd mosni, akkor azt 10 p után abbahgyja és órákra oda ül a géphez, és a mosás el is van felejtve.. Olyankor ráadásul meg sem hallja amit mondok neki, nem figyel, fel sem áll a géptől kb.. És akármit mondok nem figyel rám, és rohadtul irritáló, szerintem egy anyának nem így kéne viselkednie.. Ne értsetek félre, nem esik le az ujjamról a gyűrű, ha takarítanom kell, de az, hogy nem főz, meg elkezd valamit és félbehagyja a face miatt, és nekem kell befejeznem, szerintem durva.. NAPI SZINTEN ráadásul!

És nem csinál semmi extrát, beszélget 1-2 kolléganőjével, meg megosztja a hülye "sok szerencsét, legyen szép napot!" képeket, de ennyi.. és mégis, órákig ott ül, és le sem szarja a fejemet... Hogyan beszélgessek vele, vagy hogyan kezdjem el egyáltalán?

Már totál tanácstalan vagyok...

(52 éves amúgy anyu)


2015. ápr. 21. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy van egy palija vagy udvarlója a facen. Egyébként ha rajtam múlna, én beszüntetném a facebookot, irtó káros a társadalomra nézve. Ha buszon vagy bárhol megyek, lehajtott fejű embereket látok, akik még egymásra sem néznek. Beszélgetést kezdeményezni egy jó csajjal szinte esélytelen, mert csak a telefonját figyeli. Ezért fog kihalni az emberiség, nem megyünk sehova és mindenki csak facen beszélget, a parkban már nem.
2015. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amíg magától nem jön rá, hogy ez gáz, addig nem sokat tehettek vele.
2015. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is 52 éves vagyok és én is a gép előtt ülök amikor csak tehetem,de nekem a gyerekeim kezdték!:))))Már felnőttek mind és képzeld el én is meguntam,a mindennapi főzést ,a bevásárlást,a mosogatást és egyebeket! 30 év után lázadok és engem se érdekel a mosnivaló,bár azért nem koszos ruhákban járunk és enni is mindig van mit,de elég volt!

Gondolom már nem vagy gyerek,magadra moshatsz,főzhetsz,hagyd anyádat gépezni!:) A beszélgetés már más tészta,arra mindig ráérek a gyerekeimnek!:)

2015. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

3/3

Gondolom a férjed nagyon örülhet neki. Lázadás? Erre tanít titeket a média, lázadjon minden nő. Meg az ömlik a bulvár szennyből is, hogy a női lét csúcsa, eltartottként semmit tenni. Dédanyáink lehet szégyelnék magukat a mai nők helyett!

2015. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 18.33

Hadd döntse már ő el, hogy milyen élet felel meg neki. Dédnagyanyáink is a mi életünket választanák amúgy.

2015. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mivan akkor.....
2015. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6/6


Nem én fogok egyedül maradni és meghalni...

2015. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen egy anyának mindig készenlétben kell lennie, természetes,hogy minden ragyogjon, fõzve legyen stb.pontosan az ilyen anyákra tojnak majd rá a gyerekei.
2015. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8/8 Az én édesanyám ilyen asszony volt. Nem magára költött vagyonokat kozmetikára meg mindenféle értelmetlen dolgokra, műkörömre stb. Idén fogom kihozni a családomat másodjára angliába és elhalmozom őket ajándékokkal, mert nem felejtem el, kik és hogyan neveltek föl!
2015. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Márpedig ezt a szintet én is erősnek tartom... nem arról van szó, hogy a nő legyen házi rabszolga, a kérdező is beleírta, hogy nem az a gond... De folyton órákra leragadni a face-en, hogy megszűnik a külvilág, a gyerek is le van, az komoly netfüggőség s nem élet. (Képben vagyok a témával kapcsolatban, nekem ételtéma-függőségem volt, aminek a gyk-függőség is része volt, a facebook speciel hidegen hagy, sőt.)
2015. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!