Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem facebook függő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem facebook függő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A feleségem tavaly május óta játszik a facebookon minden féle megosztós nyereményjátékon.Egyfolytában ezt csinálja akár hajnalban vagy éjjel is.Már tettem minden féle jelzést hogy észrevegye magát de semmi.Van 2 gyerekünk is.Már a szexért is könyörgöm kell.

Mit tegyek?


2014. szept. 1. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nagyobb gond lenne ha a gyereknevelésért kéne könyörögni. Az mennyire megy? Elhanyagolja a gyerekeit is vagy csak a szexet?
2014. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg a feleségedet mi az ami nagyon bántja.
2014. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj egy facebook nyereményjátékot, ahol te vagy a fődíj egy éjszakára, csak jó nők pályázhatnak... küld el a nejednek, hátha versenybe száll! :)
2014. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%

Én azt csinálnám, mint a gyerekkel. Elzárnám a gépet egy kulccsal zárható szekrénybe, és örökké magammalvinném a kulcsot. Büntetni, büntetni, büntetni!!!


Max. válik. S akkor mi van?

2014. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4 Ha az asszony lép, utána rárepülsz az asszonyra, és elrabolod a pasitól:DD Okos-okos-okos:xD
2014. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%

Nem, én makarenkó vassszigorral, kőkeményen büntetném, vagy válnék, és akkor kész.

A gyámügyön meg minden mocskos kis szennyesét, amit csak elő lehet ásni, kitálalnám, hogy a gyerekeiteket -amennyiben gyermekkorúak - még csak véletlenül se ő kapja, még csak esélye se legyen harcba szállni, labdába rúgni értük!!!

2014. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Áramtalanítást....:D
2014. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd ki neki nyíltan, mit gondolsz és egyezzetek meg, hogy lemondjátok a netet. Az internetfüggőség is betegség. Pont olyan káros, mint az alkoholizmus. Légy határozott és egyenes! Ez nem játék, rámehet a családotok!
2014. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A gyerekekkel sem úgy foglalkozik ahogy kéne.Még a telefonon is facebookozik.Most megy majd vissza dolgozni talán a héten.Nyert már rengeteg mindent,de ez akkor is...Tegnap küldtem neki egy cikket pont erről,hogy a facebook miatt válnak az emberek.Semmi nem érdekli.Tiszta hülyének néz.
2014. szept. 1. 16:59
 10/21 anonim válasza:
38%
Ezek szerint nem lehetsz valami jó az ágyban. :/
2014. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!