Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ezen a nyaralós...

Miért kell ezen a nyaralós témán felkapni a vizet? Az a gond, hogy jött volna a barátom?

Figyelt kérdés

Apa, az ő családja és a szülei minden évben kibérelnek egy nyaralót a Balatonnál 1-2 hétre, ott nyaralnak.

Én az utóbbi években nem voltam velük, idén mennék megint. Viszont elhívtam a barátomat is, mert együtt járunk az ilyen családi dolgokra, az ő szüleinek és anyáéknak ez nem okoz gondot, mi elvagyunk kettesben, ők pedig külön.

De mondta apa, hogy nem tudja, hogy mi lesz ebből, mert a nyaralóban nem férünk majd el, úgy néz ki (van egy 6 éves féltestvérem, mikor utoljára voltam velük, még nem volt).

Ezt elmondtam a barátomnak és ő mondta, hogy akkor mi ketten menjünk szállodába, kényelmesebb így mindenkinek, de ettől függetlenül napközben még lehetünk apáékkal. Mondtam nekik ezt és apának teljesen elborult az agya, meg a feleségének is, hogy ezzel mennyire megalázom őket, meg hogy menjek a barátommal kettesben romantikázni, ha ahhoz van kedvem és ezen pattogtak, míg ott nem hagytam őket.

A végén már ott tartott a felesége, hogy én lenézem őket, mert nincs annyi pénzük, mint anyáéknak, vagy a barátomnak, meg hogy ezért nem akarok velük lenni.

Már elegem van, hogy mindig ezzel a pénz dologgal, meg a gyerektartással jön... Neki is kényelmesebb lett volna, ha nem kell ott még plusz 2 embert kerülgetni, meg nem én tehetek arról, hogy a nyaraló kicsi.


Anyának elmeséltem, azt mondja, hogy ő így biztos nem enged apáékkal sehova.


2015. ápr. 23. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem értem, hogy miért kell ezen ennyire kiakadni.. szerintem is jó ötlet, ha a barátoddal szállodába mentek.
2015. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalról nézve neked van igazad a másikról meg nekik. Attól függ hol állok. :D Szerintem a szálloda kicsit erős, bár ha futja rá akkor miért ne. :d
2015. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

''mi elvagyunk kettesben, ők pedig külön.''


Akkor ebben mi lenne a csaladi nyaralas?

Ti barmikor lehettek kettesben, gondolom apadat az zavarja, hogy nem lehettek egyutt, mert ott lesz a baratod is, aki nem csaladtag. En sem orulnek, ha nyaralaskor velem lenne egy idegen.

2015. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ismerik annyira a barátodat és nem szeretnék, hogy egy idegen is ott legyen a családi nyaraláson. Vannak akik ebből nem csinálnak ügyet, de vannak akiket feszélyez.

De ezzel a szállodás megoldással végül is nem igazán értem, hogy mi a problémájuk, ők is ellenének, meg ti is és ha úgy adódik, akkor csinálnátok közös programokat.

2015. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Köztes megoldásként esetleg egy sátort fel lehetne verni az üdülő füvén.
2015. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1 - 2 hétre kibérelnek egy nyaralót ... És nem tudnak egy picivel nagyobbat bérelni idén?
2015. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

1. Igazuk van,ők fizetnek.

2. Igazuk van ez CSALÁDI nyaralás,a pasid meg...csak a pasid.

2015. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És ki aludna a sátorban?

Mert hogy mi nem, az biztos.

Nagyobb nyaralót nem akartak, mert hogy ők már nem tudom, hány éve mindig azt bérlik és hogy azzal vannak megelégedve, tudják, hogy mi hogy működik, nem lesznek átverve, most emiatt nem fognak újat keresgélni...



Utolsó válaszadó

1. Az én részemet anya fizeti.

2. A "pasim" szót gyűlölöm. Ő a barátom és fontosabb nekem, mint apáék, meg a nyaralásuk.

2015. ápr. 23. 16:54
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ne menj veluk nyaralni, es kesz!

Hiszti Kriszti...


Csodalom, hogy apad akar egy orat is el akarna tolteni egy ilyen nyifancassal.

2015. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt ez a kiakadás.. Teljesen jó alternatíva lett volna, hogy ti külön alszotok akkor és majd napközben a családdal vagytok.


Ha ezen így kiakad akkor megkérdeztem volna tőle, hogy mi más ötlete van?!


Nem fértek el a nyaralóban, de nagyobbat nem akarnak keresni. Ebben az esetben mi a probléma azzal, ha ti ketten megoldjátok a szállásotokat?! Most az hogy ez hotel, motel, apartman vagy bármi... Miután gyakorlatilag egész nap nem lennék a szobában, mert apámékkal vagyok, akkor biztos hogy hotelben foglalnék szobát, mert ott szívesebben hagyom ott a cuccaimat.


Szóval ha ezen problémázik tovább, hogy ti miért akartok szállodába menni, akkor mondd meg neki, hogy mondjon jobbat, ha már nem akarnak nagyobb nyaralót keresni.

2015. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!