Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Él valaki mozaikcsaládban,...

Él valaki mozaikcsaládban, úgy, hogy veletek él a férjének gyereke? Működik?

Figyelt kérdés

#válás #nevelés #mostoha #Mozaikcsaládba
2015. ápr. 23. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi igy elunk, a paromnak iteltek meg a fiat. Velunk elnek az en gyerekeim. Mi nagyon jol meg vagyunk, mukodik.
2015. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Tekintve, hogy a mostohaanyám utál, és folyton gyerekként kezel (23 vagyok, és egy évig legalább nem megoldott a költözés), meg utasítgat, nem működik.

Mindennapos cs.szegetés, megalázás, beszólogatás, minden tettemben talál valamit, ami nem jó (miért így takarítok, ő másképp vasal, miért reggel-délelőtt tanulok a vizsgáimra, stb.). Bejárkál a szobámba, míg fősulin vagyok, és átkutatja a szekrényeimet, mintha lopnék...


Egyébként mi nagyon jól megvagyunk a fiaival, apa sajátjaiként szereti őket.

2015. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg lehetne ez a mostohaanyuka toleránsabb főleg hogy ő több gyereket hozott a családba ő meg egy fiút nem bir elviselni.(ezt az előzőhöz).amugy szerintem is szerencsésebb ha mindketten hoznak be gyereket nem csak az egyik,az egyenlőség miatt.nekünk párommal most lett első gyerekünk és közös persze ez a legszerencsésebb,ennek ellenére ha gyerekes pasival jöttem volna össze,azt is birtam volna mert mindig nagycsaládot akartam,de érthető ha nem működik,ez egyénfüggő.hogy mennyire tűrhető a nyerek stb
2015. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, nem fiú.


2-es voltam.

2015. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy elvertem a mostoha anyámat mint a lovat.
2015. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!