Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek hogy a 16...

Ti megengednétek hogy a 16 éves lányotok együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok, egyszer nem aludtunk még együtt a barátommal,és még nem is történt köztünk semmi 1éve és 9hónapja vagyunk együtt, szerintetek miért nem?

2015. ápr. 26. 06:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Èn nem engednèm. Lesz elég ideje felnőttet játszani.
2015. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
18%
Fél hogy felnő a pici lánya és nem lesz szüksége rá. Én sem engedném pont ezokból kifolyólag. De a gyerekek mindent megoldanak. És inkább legyek barátja majd ha oda jutunk, mint ellensége. Anyukád is biztos csak óvni akar. Majd ráeszmél, hogy lassan elég erős vagy ehhez te is.
2015. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
62%
En ott aludhattam a barátnőmmel mikor 16 volt. Mi akkor mart három eve voltunk eggyütt, igaz h akk meg nem tortent semmi.
2015. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen nem. 16 évesen még gyerek az ember, ha tetszik ha nem. Én is azt hittem abban a korban, hogy már nagy vagyok, de most, 10 évvel később belátom, hogy nem voltam az.
2015. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Én leszek a következő 0% os ,de sebaj ...most úgy gondolom ,nem engedném meg ,..aztàn ki tudja . Ha belegondol az ember ,a szexet bàrhol meg tudjàk ,oldani a fiatalok,nem kell ahhoz ott alvàs ... Attól is függene ,mennyire vagy érett gondolkodàsú ,mennyire vagy őszinte hozzànk ( szüleidhez) ,na és persze a fiú személye is fontos tényező .Első körben a lànyomat elvinném ,és iratnànk neki megfelelő gyógyszert .
2015. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem szülőként válaszolok és anyukádat sem értem, mert nekem megengedték, mondjuk majdnem 17 éves voltam. 2,5 hónapja voltunk együtt, anyáékkal nagyon jó a kapcsolatom, mindig megbíztak bennem, a barátomat is ismerték, kedvelték. Amikor először aludtunk együtt semmi sem történt mert nem éreztem magam felkészülve (vagyis az együttalvás nem egyenlő a szex-el). Rá egy hónapra történt meg, amikor én is akartam már. Nem bántam meg, szép emlék maradt, nagyon figyeltünk a védekezésre is. Több mint egy éve együtt vagyunk.

Szerintem marhaság ez a hozzáállás a kommentelők részéről, bocsánat. Nem azért akarnak együttaludni, mert "felnőtteset játszanak". majdnem 2 év utan az ember igényli, hogy úgy aludjon el, hogy ott a párja mellette és 16 évesen meg már a szüzesség elvesztéséhez sem olyan fiatalok, persze ha megfelelően védekeznek és nem egy egyéjszakás kalandban történik. Ha fel vannak rá készülve és szeretnék is, akkor minek tiltani? Lehet lehurrogni, de ez a tiltás a szülők részéről többet árt, mint használ.

2015. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Nekem megengedték a szüleim,és én is megengedném,ha normális,komoly a kapcsolat.
2015. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Az én barátnőmnek ennyi idősen nem engedték az együtt alvást, csak amikor betöltötte a 18-at. Az a vicc hogy hétköznaponként 4-5 órát voltunk náluk otthon amíg a szülei dolgoztak és ez nem zavarta őket, csak az éjszakát tiltották.
2015. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Némi felvilágosítás után lazán.Nem értem mi az akadálya.
2015. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Szexelni szexeljen, azt nem tilthatom meg, de 16 évesként ne játsszon felnőtteset.


- én nem szívesen kerülgetek mást a lakásomban, pláne hétvégén, mikor végre nyugi van

- a másik szüleit sem hozom ilyen helyzetbe

2015. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!