Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan nyomkodja...

Anyám folyamatosan nyomkodja a pattanásaimat. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Minden nap be kell feküdni az ölébe és nyomkodja. Ha nem teszem amit mond megüt, odarángat, kiabál stb. Már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést de még mindig csinálja anyám. Ha próbálok felülni az öléből akkor úgy lefog hogy nem bírok mozdulni. Nagyon nagy ereje van.

"Koszos" kézzel nyomkodja bár ő azt mondta mosot kezet 1 órája és szemöldökcsipesszel is SOHA nem volt megmosva. Így fertöződik el az arcom. Elmagyaráztam neki mindent de nem érti meg

Itt az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__66879..

14/L


2015. ápr. 27. 20:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. hát nem hagynám. Mármint ha büntet, megüt, akkor lázadnék és végső soron visszaütnék..


Azon kívül, hogy elmagyarázod neki mást nem tehetsz.. Ne hagyd magad.

2015. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Legyél határozott enyhén agresszív. Nekem bevált a szülőknél anno. Had vegyék a lapot.
2015. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Gozold ki es nyomkodd ki magadnk, amikor nincs otthon. :) es amugy mit reagal arra, amikor megkered, hogy ne, vagy a kezmosasra? :O
2015. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne engedd! Semmi szín alatt!
2015. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg az iskolaorvosnak és védőnőnek mit csinál az arcoddal. Hátha behívják beszélgetésre.


Amúgy szerintem nem normális. Egyéb dilije nincs? Mert ez kb úgy tűnik mintha így (is) akarna hatalmat gyakorolni feletted. Testi erő ide-oda, én ezek után lehet, hogy ütnék.

2015. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez családon belüli erőszak. Apukád nincs? Nagyszülők? Mindenesetre ne hagyd és kész, nem mész oda hozzá. Ha megver, lehet menni az önkormányzat gámügyi osztályára panaszkodni, ha ordibál, egyik füleden be, a másikon ki. Olyan komolyan nem tud megbüntetni. Lehet, hogy zavarja a pattanások látványa, lehet, hogy gyerekkorában őt gúnyolták miatta, mindenesetre pszichiátriai eset. Köteles mindent megtenni az egészséged fenntartásáért, és ebbe beletartozik az orvos által előírt kezelés betartása.
2015. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ami a krémet illeti.. Anyud ugye nem akarja neked megvenni.


Nincs esetleg olyan barátnőd, akinek az anyukájával nagyon jóban vagy?


Nekem 3 olyan barátnőm volt, akiknek az anyukájával nagyon jóban voltam, nagyon szerettük egymást és bármikor fordulhattam hozzájuk. Ha elmesélem nekik, hogy mi a helyzet otthon, akkor biztos segítettek volna. Nem csak a krém megvásárlásával, hanem az anyukáddal való helyzet kezelésében is.


#1

2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szólj iskolaorvosnak, hogy hívják be és világosítsák fel... amúgy én tuti visszavágnék, hiába az anyám, azért ez mégiscsak megalázó.
2015. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nincs senkim anyán kivűl. Egyszer v

2015. ápr. 27. 21:58
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyszer visszaütöttem neki soha többet, ugy megvert 2 napig alig tudtam mozdulni
2015. ápr. 27. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!