Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan nyomkodja...

Anyám folyamatosan nyomkodja a pattanásaimat. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Minden nap be kell feküdni az ölébe és nyomkodja. Ha nem teszem amit mond megüt, odarángat, kiabál stb. Már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést de még mindig csinálja anyám. Ha próbálok felülni az öléből akkor úgy lefog hogy nem bírok mozdulni. Nagyon nagy ereje van.

"Koszos" kézzel nyomkodja bár ő azt mondta mosot kezet 1 órája és szemöldökcsipesszel is SOHA nem volt megmosva. Így fertöződik el az arcom. Elmagyaráztam neki mindent de nem érti meg

Itt az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__66879..

14/L


2015. ápr. 27. 20:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát az ember a szülejének ne üssönv vissza!

Kérd meg,hogy vigyen kozmetikushoz inkább. Nekem is nyomkodta anyum a ragyáim és tök fájt! Nem bìrt leszokni róla...

2016. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
No, mi lett?
2016. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!