Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám folyton beleszól,...

Az anyám folyton beleszól, beleavatkozik a dolgaimba, folyamatosan kioktat és már teljesen kikészít engem. Javaslat? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam és már NAGYON várom azt, amikor elköltözhetek otthonról, hogy a saját magam ura lehessek.. de addig még van legalább egy év és nem tudom már egyszerűen elviselni, hogy döntéseket hoz helyettem, és ez most nem az az eset, amikor "csak azért csinálja, hogy jó legyen nekem", hanem az, amikor már a pokolba kívánnám..

2015. ápr. 28. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Konkrétan?
2015. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogsz te még sírni anyu tanácsai után...
2015. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem fogok én sírni, mert már most sírok tőlük -.-

Konkrétan parancsolgat: te most ide fogsz menni dolgozni a suli mellett, aztán belőled környezetmérnök lesz, más nem is lehetsz és kit érdekel, hogy mi akarsz lenni... ilyenek.

2015. ápr. 28. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

lázad,lázad,lázad

hajj a kamaszévek egy az egyben ugyanezeket szajkóztam én is és az osztály többi tagja is, ma már csak nevetünk rajta:D

2015. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4... vagy nem... Persze, tartja magát a "majd ha felnősz, majd még hálás leszel..." ocsmány közhely... de valahogy képződnek azok a szülők is, akik aztán 70-80 éves korban (ha megérik) ott rinyálnak, hogy senki se nyitja rájuk az ajtót, senkitől se tudnak egy pohár vizet kérni...
2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

a szülők többsége meg mondja mi jó neked...

az más kérdés,hogy az jó lenne a gyerek számára(nem mindig van igazuk),de ha valaki elmúlt már 18 akkor akként is kell viselkednie és önállóan lépnie a saját jövőjét illetően.Több osztálytársam eldöntötte mi lesz, ha nagy lesz szülői rinya ellenére, pedig ők 18 évesek sem voltam

2015. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!