Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiderült hogy van egy 2 éves...

Nokia1994 kérdése:

Kiderült hogy van egy 2 éves kislányom, de az anya azzal jön hogy nem láthatom, és itt a baj hogy ő nem ad meg neki semmit ami egy gyereknek kell, kidobja este a hidegben az udvarra, veri, nem eszik rendesen, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
és az anya kiderült hogy prostituált és ilyenkor a pici idegen kezekbe kerül, akik szintén bántják,Nagyon akarom most hogy tudom hogy az enyém!
2015. ápr. 30. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a gyámügyhöz kell fordulni! Te mit szeretnél?
2015. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2 eves gyereket kidob az udvarra? Ez ugye csak egy rossz vicc!? Gyamugy, birosag'!!!!!!!!!!!
2015. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Azonnal gyámügy... Lustak mint a dög, de ilyenkor nem szoktak szarozni. Ki fog menni egy csaladgondozo, es ha ugy ítéli meg a helyzetet, akkor jelez az illetékeseknek, es elindítja a vedelmbe vételi eljárást.
2015. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, jo esélyed van rá, hogy hozzád keruljon a gyerek.
2015. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyengébbek ezek a kamu kérdések. :/
2015. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én sem hiszem el. Nagy kamu ez a kérdés. HA igaz volna, a kérdést fel sem tetted volna, hanem már rég nálad lenne a kislány. Tényleg nem unjátok még a kamu kérdéseket?
2015. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

Tudnam minek lettem lepontozva... Tök normális választ adtam a kérdésre (ami sajnos egyáltalán nem biztos hogy kamu, ugyanis nekem ez a szakmám).

Hármas voltam.

2015. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Időpont ma 09:30

Drága. Ez a kérdés egyértelműen kamu.

Ha a nő prostituált, akkor a kórházban amikor megszületett a gyerek, már el is vették volna a gyámügyi hivatal dolgozói. Arról nem is beszélve, hogy a védőnőnek rendszeresen ki kell mennie a picit látogatni, és ilyen körülményeket látva ami le van írva, már rég intézkedtek volna.

Azt meg nekem senki ne mondja, hogy egy apuka aki megtudja, hogy a gyereke anyja prosti, verik, iszonyú körülményke között él a kislány, az ide ír ki kérdést, hogy jaj mit tegyen, ahelyett, hogy rendőrséggel, gyámüggyel együtt rohanna a házhoz, és elvinné a gyereket. Ha ő az apa, akkor joga van a gyereket magához venni.

Nem kell ám minden kérdést igaznak hinni, főleg ezt.

2015. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor biztos azért van x kolykom, akiket csak tizenevesen vettek el a szintén prosti anyától, mert annyira figyelmesek ott, es biztos rosszul látok :D
2015. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy a védőnő ne figyelt volna fel erre, van gyerekem, de hetente legalább egyszer összefutok a védőnővel (utca-bolt, stb.) van szeme látja milyen ruhában van a gyerek, mennyire tiszta stb...

Ha van egy lányod, akkor viszont szerintem menj be az illetékes védőnőhöz, gyámügyhöz és vázold fel pártatlanul a dolgot. Az "azt hallottam" nem tárgyilagos.

2015. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!