Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert utalja a gyerekem a...

Miert utalja a gyerekem a ferjemet?

Figyelt kérdés
16 eves fiam osszevesszett az apjaval. Ezutan en, mint csendor, beszeltem veluk. A fiam azt mondja, hogy o tulajdonkeppen sose szerette az apjat, egyenesen utalja, mivel velem ugy beszel mint egy kutyaval, es mindenert bant (verbalisan), es ez sajnos igaz... en csak az anyagi fuggoseg miatt vagyok "gyermekeim apjaval". Ja igen, van egy batyja, akit azota nem basztat, miota 18 eves. Csak nekem szidja oktalanul... Szoval utalhatja az apjat a velem szemben mutatott viselkedese alapjan?

2015. ápr. 30. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, simán. Hogy szerethetne valakit, aki csak bánt téged, meg őket is?
2015. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én is van akit utálok mert olyan stílusa van amit én ki nem állhatok és nem a haveromat....
2015. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Terrorizál benneteket,akkor hogyan akarod,hogy szeresse az apját?
2015. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Argloss ***** válasza:
84%

Senki sem viseli jól, ha a szeretteit bántják. Vagy te tudnál olyan embert szeretni aki pokollá teszi mondjuk a gyerekeid életét?

Plusz ha a férjed egy senkiházi paraszt, akkor nyilván a gyerekekkel sem bánik jobban, mint veled. A pénzen kívül tudsz mást is felsorolni a férjed mellett ami szeretni lehetne?

2015. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Argloss ***** válasza:
0%
A "miatt" szót kérem behelyettesíteni a megfelelő helyre... :)
2015. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem azon csodálkozom, hogy a gyereked utálja az apját, hanem azon, hogy te még együtt vagy vele.
2015. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért várod el, hogy a gyereked szeresse az apját, ha te sem szereted? Hiszen csak az anyagi függőség miatt vagy vele.
2015. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom a gyerekeidet mert egy ilyen családi légkörrel egy életre tönkre lehet tenni őket. Elváltatok volna nem lennének ilyen gondok. Én a mai napig valahol anyukámnak sem tudom megbocsátani, hogy nem vált el inkább.
2015. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, 18 éven aluli fiúk agyában még nem fejlődött ki az a terület, ami az empátiáért felelős, gyárilag képtelenek kiállni bárki másért, akár az anyjukért is. Szarkazmus vége.
2015. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont a te anyagi függőségedet használja ki annak érdekében, hogy így viselkedhessen veletek.

Felnőtt ember vagy, sőt a gyereked is majdnem az, próbáljatok minden tekintetben függetlenedni a fickótól és költözzetek külön tőle.

2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!