Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan üvöltöttem...

Szerintetek jogosan üvöltöttem le anyámat? Vagy ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Munkával kapcsolatban külföldről vártam egy hívást mára ígérték,de nem hívtak egész nap,aztán elmentem fürödni mondom már biztos nem hívnak.Aztán még is csak este hívtak..a konyhai asztalon hagytam a telefonom de anyám meg felvette én már éppen szálltam ki a kádból egyszer csak üvőlt mint valami fába szorúlt féreg azt gondoltam valami baj van,aztán kiderűlt hogy munka kapcsán kerestek..anyám obégatását végig hallotta az ipse aki hívott..azt gondoltam valami baj van úgy óbégatott anyám.Utána kapcsoltam hogy ezt az ürge hallotta ahogy anyám üvőlt mindegy hülye elmebeteg.Ez egy hivatalos telefonhívás volt ez meg mint egy nem normális kiabál.Utána leosztottam szépen hogy mi is a helyzet,nem elég hogy felveszi plusz még kiabál meg üvölt mint valami dilinyós...jogos volt szerintetek a kiosztásom?
2012. nov. 2. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen is meg lehet neki mondani. Csak szólni akart neked, azért kiabált. Talán nem történik ez ha magaddal viszed a telód a fürdőszobába...
2012. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azért nem vittem mert tőltőn volt éppen és gondoltam már nem fognak keresni ma...nem tudtam normálisan megmondani mert égett a fejem és iszonyat ideges voltam..Fontos nekem ez a munka,remélem nem hitte azt a az ürge hogy valami elmebeteg a családom..mert kb anyám úgy ordibált mint valami elme háborodott..k@rvára égett a fjem..
2012. nov. 2. 20:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
De mit kiabált? Hogy gyere ki a kádból? Vagy mit?
2012. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
megértheted anyukádat is,ő csak szólni akart a telefonod miatt, nem pedig lejáratni
2012. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna, ha nem veszi fel a telefont? Vagy nem kiabál utánad a fürdőszobába? Ha külföldről hívtak, akkor meg tudta volna mondani a hívónak, hogy várjon, amíg a telefonhoz hív?

Nem jogos a felháborodásod!

2012. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem a helyzetet. Miért üvöltött? Meg mit? Hogyan hallotta meg az ipse, amikro még nem vetted fel?
2012. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ott írtam hogy felvette!!Felvette a telefont és rohant a fürdőszobához és közbe üvöltözött és tényleg úgy mintha valami baj lenne,elsőre meg is ilyettem hogy mondom tuti valami baj van..a nevemet kiabálta meg hogy menjek már mert telefon,nem az a lényeg amit mondott mert az ürge úgy sem értette.Hanem amilyen hangerővel és ahogy..eelspre komolyan megilyedtem azt gondoltam valami baj van..
2012. nov. 2. 21:06
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Gyönyörűen nyilatkozol édesanyádról. Mi az, hogy üvölt, mint egy hülye elmebeteg? Nem volt jogos, én még jól nyakon is vágnálak anyukád helyében, ha így beszélnél velem. Teljesen mindegy, hogy milyen indokkal, de az édesanyáddal, meg az édesanyádról ne beszélj így!
2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk a helyesírásod is kritikán aluli, inkább azon aggódnál, mint édesanyád viselkedésén!
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel mert úgy érzem lehet hogy túlreagáltem,akkor nem tudtam megítélni mert amúgy stresszes vagyok a munka miatt...
2012. nov. 2. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!