Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenbe beleszólnak, nem...

Mindenbe beleszólnak, nem hagynak önállónak lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a tavaly kezdődött mikor 14 voltam es anyukám ki ment dolgozni külföldre(elváltak a szüleim, anyumnal éltem) én pedig nagymamámékhoz költöztem.

Eleinte jól kijöttünk meg minden, aztán elkezdtem haverkodni masokkal, es itt kezdődött hogy ők akartak megvalogatni a barátaim. Ha valaki olyannal talalkoztam volna aki nékik nem tetszik akkor hirtelen segitenem kellet vagy beültettek tanulni. Mikor 15 lettem elmentünk haverokkal, unokatestvérekkel diszkóba. Bevallom, be voltam csiccsentve, mivel unokatestvérem (21) leitatott. Aznap éjjel Nála aludtam. Ahogy teltek az idők egyre többet veszekedtem nagyszuleimmel, mert minden kis lepesemrol tudni akartak, es ez nagyon zavaró. Mar oda fajult a dolog hogy csak tanulni meg aludni jarok haza es utána megyek el. Mindig azt kéne csinaljam amit mondanak. Ha nem úgy csinálom gond van. Mar nagyon sokszor el akartam költözni de anyum miatt maradtam. Mit tegyek hogy szálljanak le rólam?



2015. máj. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

már az írásodból is látszódik egy lázadó kamasz vagy aki ki nem állhatja h ne szólnia kell h ha csinál vlmit

rájuk lettél bízva féltenek

ők egy régebbi generáció más szokásokkal

költözz apádhoz ha ennyire nem bírod

de mit fogsz csinálni ha vlmi bajod lesz és nem tudják hol keressenek merre induljanak?

15 évesen alkoholt inni inen látszik h nem véletlenül aggódnak érted unokatesódnak is annyi esze van mint egy döglött hintaló csordának

h mit kéne csinálnod rendesen viselkedni rendes normális gyerekekkel barátkozni

15 évesnek nincs helye diszkóban kis szaros ki nem állhatom a beképzelt tiniket kerülgetni mindenhol mikor szart sem tudnak az életről...

2015. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
egyetértek az elöttem szólóval! merem állítani hogy már nem is szűz.. -.- mint a mostani kamasz lányok 80%-a tini p*csák!
2015. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Költözz el, keresd meg a fenntartásod költségeit.
2015. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!