Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már 2 éve nem bírom elfelejteni a volt barátomat? Nem eszek, nem tudok koncentrálni, nem akarok nélküle élni.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy?

Szedd össze magad találj ki valami hobbit, tanulj, pasizz akármi meg egyél, kaja nélkül nem lehet élni.

2015. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Az öngyilkosság csodákra képes.Lásd:József Attila.
2015. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki 3D-ben.
2015. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel. Esetleg ismerkedj másokkal.
2015. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ne éljek. Jó.
2015. ápr. 1. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

ha vele nem működik, ő már nem akarja, nem tudsz mit tenni.

ismerkedj, legyél mással.

hidd el, millióan vannak ebben a helyzetben.

köztük én is voltam. aztán rájöttem,hogy hiába volt jó vele lenni, hiába lett volna ideális , ha ő nem akarta, kilépett a kapcsolatból. és utána amikor felkerestem se akart semmit már tőlem. ennyi ő így döntött. el kell fogadni, ne parazolj el több időt az életedből.

utólag tudod mit bánok ? azt hogy 8 hónapot én is siránkozással és kesergéssel éltem meg.. ennyit elvesztegettem miatta. már soha nem kapom vissza ezt az időt.

aztán jött a mostani barátom, vele vagyok már 1,5éve. és sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk, az előző tényleg nem volt az igazi.

persze, ma is eszembe jut néha, mert csak durván alátett az önértékelésemnek amikor kidobott. néha az álmaimban is előjön, hogy mi lett volna ha.. ha még mindig együtt lennénk.

de már nem bánom persze, hogy így alakult.


mennyi ideig voltatok együtt? 2 év hosszú idő.

ha gondolod, ha neki sincs kapcsolata, keresd fel. ne legyen benned az, hogy még összejöhetünk. tisztázd vele a dolgokat, hogy megnyugodjon a lelked.

és lépj tovább.

ismerkedj, sportolj, tanulj.. stb foglald el magad légy a barátaiddal, szórakozz.

és ne tölts el több időt a depizéssel, mert nincs értelme.

kell szakítás után egy kis idő amíg rendbe teszed magadban a dolgokat, de 2 év már túl sok szerintem

2015. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éve nem tudtál éhen halni?
2015. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül felkerested?
2015. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!