Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ereztetek mar ugy hogy...

Ti ereztetek mar ugy hogy soha nem vagytok eleg jok a szuleiteknek? 14/F

Figyelt kérdés
Pl arra gondolok h eleg sokat veszekedunk meg h valamikor az a baja ha (pl) sok cukrot teszek vmibe vmikor pedig az ha keveset es az annyira idegesito mert nem mondom h nem szeretem oket de elegge idegesitoek tudnak lenni
2015. máj. 4. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Naponta szoktam érezni..

14/l

2015. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen folyton ezt erzem pedig egyetemi osztatlan mesterkepzesre jarok :(
2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
7%

Szerintem Az ilyeneken nem kell fennakadni , nálunk is naponta megtörténik az ilyesmi és már nem idegeskedek ilyesmin . Néha ha már túlzás akkor szólj nekik h akkor most mégis mennyi cukor kell bele mondják már meg ők , és aztán csináld úgy .


Elvezd Az életnek minden egyes percét , megerdemled Az időt , hogy tartalmasan teljek . ( PM)


14/L

2015. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen ez a helyzet velem is. Ha takarítok az a baj hogy nem úgy csinálom ahogy ő szokta. Ha meg nem akkor az a baj...és ez még csak egy eset volt....

15/L

2015. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ritkábban szoktam érezni. Nagyanyám csak akkor ordibál velem, ha vmit nagyon elkúrok. Az anyám emg hangulatember, pl. ha rossz hangulata van, rögtön megvan az alaphangulat, de jó kedve van, akkor fordítva. Anyám szokott néha elégedetlenkedni. pl. mondjuk amikor elmegy a net rögtön engem hibáztat ... De olyan is volt, hogy 1x segítettek virágot pakolni, az uccsó virágnál szószerint szétesett a kezembe a doboz éééss.. BUMM! De nem volt "öri hari" csak nagy balhé... Szóval én nem tapasztalom. Engem még azért se rónak meg ha 6 órát gépezek..(másokat igen)
2015. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt es a 4-esnek h nkm is vannak ilyenek takaritasnal xD am nem tom h ez lenyeges-e h szinte csak lanyok irtak? XD
2015. máj. 4. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor éreztetik és fáj.

20/l

2015. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nkm is szarul esik es legszivesebben orditanek olyankor de nem teszem mert azzal meg nagyobb lenne a vita
2015. máj. 4. 21:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Mar megint veszekedtunk.csak azert mert inni akartam egy kis tejet xD nagyon szeretem amikor semmiert veszekedunk
2015. máj. 4. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy életem első 18 évében. Soha semmi nem volt elég, egymásnak ellentmondó szabályoknak és követeléseknek kellett (volna) megfelelnem, tehát akármit tettem, én voltam a rossz, aki ,,még ennyire sem képes".

Kellett volna barátokat szereznem de nem engedtek el itthonról, ha egy hibám volt a dolgozatban, napokig kellett csak azt gyakorolnom de tanulni nem hagytak, mert folyton a fülem mellett ordibáltak egymással. Dicsekedtek a magas intelligenciámmal, a memóriámmal de elvárták tőlem, hogy úgy legyenek szociális kapcsolataim, hogy azt sem tudom, mit kezdjek egy másik emberrel. Minden kellett, azonnal és tökéletesen, ha valami nem ment elsőre, akkor nem engedték, hogy újra próbálkozzak. Gyerekkoromban fejlesztésekre lett volna szükségem de nem vittek el, mert ,,mit mondanak mások, ha kiderül az ő gyerekükről, hogy nem normális", viszont elvárták, hogy minden olyan dolgot csináljak meg, amit a fejlesztések segítségével kellett volna megtanulnom, pl. azt, hogy értelmezni tudjam egy másik ember gesztusait. Ők annyit vártak (10 évet) a gyerekre, hogy amikor végre megkapták a sorstól, a tökéleteset akarták megkapni, amikor pedig észlelték, hogy nemhogy tökéletes, de egyenesen problémás gyerek vagyok, csalódtak és próbálták kinevelni, ,,kiverni" belőlem a ,,hibát". A mai napig nem tudom, mit akartak ezzel elérni/behozni/kárpótolni de már nem is érdekel.


24/L

2015. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!