Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan lehülyéz...

Apám folyamatosan lehülyéz mert vettem egy drágább autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külföldön dolgozom még augusztusig, utána szeretnék haza költözni Magyarországra. Itt ahol élek vettem egy drágább autót és a hévégén haza is jöttem vele, mert hoztam már haza pár dolgot. Mikor apa meglátta elkezdet hülyézni, hogy minek költök érte ilyeneket mivel sokkal olcsó autó is megfelelő lenni, meg ha haza költözök ők nem fognak eltartani. Egy szóval nem mondtam, hogy ha haza jövök hozzájuk akarok költözni. Másnap el is indultam vissza, mert úgy gondolom, hogy 31 évesen jogom van oda költeni a pénzem amit én kerestem ahova szeretném. Szerintetek igaza volt?


2015. máj. 5. 13:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nem volt igaza.
2015. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt igaza.

A te életed, a te pénzed és te döntöd el, hogy mire költöd.

2015. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy volt igaza, ne foglalkozz vele.. Milyen autó egyébként ha szabad tudni?

Engem is sokan lehülyéztek amikor vettem egy vadonat új A4-es Audit. Pedig az még nem is olyan hűdedrága, ahhoz képest amilyen autókat látok a belvárosban.

2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Akkor van igaza, nem engedhetted meg magadnak és ne adj isten tényleg az lesz, hogy visszaköltözöl és rajtuk élősködsz.
2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Trafó1 ***** válasza:
100%

31 évesen a mi megerősítésünkre van szükséged???

Tudod mit: igaza van , abban hogy még gyerek vagy.

Mi a szar... érdekel mások véleménye, neked tetszik és kész.

2015. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem igaza van.

Drága autót venni marhaság, inkább vettél volna belőle lakást.

Pillanatok alatt leesik az ára és utána is csak csökken.

A fenntartás, szervíz meg megint elég drága.

2015. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Máshoz vagytok szokva. Itt drága kocsit venni felesleges pazarlás. Te ott lehet, hogy megengedheted.

A te pénzed, te életed.

2015. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Konkrétum kellene, hogy milyen kocsi, mennyi megtakarításod maradt még...
2015. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egy 2 éves autóról van szó. Az meg a másik, hogy nem szeretnék hozzájuk költözni, már a bátyámmal intéztetem a lakás vásárlást. Mire haza megyek az is meglesz. De ő még is kiabál, az egész utca azt hallgatja hogy milyen hülye gyereket nevelt fel.

Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz!

2015. máj. 5. 14:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülye gyereket nevelt fel, az az ő hibája. Bár ha 31 évesen ezt meg kellett kérdezned, lehet, hogy igaza van.

Amíg a te pénzed, te tartod fenn, te viszed szervizbe, felőlem űrhajó is lehet.

2015. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!