Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukám nem...

Mit tegyek, ha anyukám nem viselkedik szülőként?

Figyelt kérdés

Utálom magamat az önzőségemért, de muszáj kiírnom magamból a problémámat.

Anyukám egy ideje megváltozott. Lényegesen kevesebbet van itthon, mint régebben, van, hogy egész nap távol van, és nem munkában van. Talált egy új hobbit magának, gondolom társasága is akadt, aminek örülök.

Viszont mint szülő is megváltozott. Egy nehéz időszakon vagyok túl, ahol nagy szükségem lett volna a támogatásra, hogy legalább valaki meghallgasson, de kb. úgy zajlanak a mostani beszélgetéseink, hogy elmesélem neki x dolgot, aztán rákérdez ugyanarra a dologra, mert nem is figyelt, miről beszélek.

Nem tudom, mi történik, olyan érzésem van, mintha teljesen egyedül lennék. Megemlítettem neki a problémámat, hogy legyen kicsit figyelmesebb, de csak nevetett.


2015. máj. 8. 00:23
 1/5 opened paradise ***** válasza:
37%
Csak megemlítetted,vagy félrehívtad,leültetted és hosszasan kifejtetted neki?
2015. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ne aggódj sokan vannak még ilyenek.

Nekem az anyám ha elmesélek valamit "ééés mit csináljak vele?!"

semmit csak aztán ne rinyálj ha nem is beszélünk...

2015. máj. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Szégyen és gyalázat, hogy anyukád tizen-x év utàn merészel kicsit újra élni, és nem non stop a kamasz nyafogást akarja hallgatni.
2015. máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Persze, nem szép anyukádtól, hogy nem számíthatsz rá, de kesergés, vádaskodás és önsajnálat helyett vegyél példát anyukádról és találj egy hobbit vagy elfoglaltságot, ami boldoggá tesz. Ismerkedj korodbeliekkel, hasonló problémájú fiatalokkal(gondolom még gyerek vagy fiatal felnőtt vagy)

Minél elöbb megtanulsz önállóan élni, gondolkodni, cselekedni, annál könnyebb lesz az életed.

Egy dolgot nem szabad elfelejteni: senki nem lesz melletted örökké, tehát úgy építsd fel az életedet, hogy azt tudd élni egyedül is.

2015. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
szerez barátokat ne máson élösködj
2015. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!