Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek újszülött babátoknak...

Vennétek újszülött babátoknak használt kókusz matracot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%

Nem vettem. 3 gyereknél sem.

Annyira kemény, hogy ha egy pózban fekszik a baba, eldeformálhatja a fejét. Nem szellőzik. Ha átázik nem mosható, bebüdösödik. Ha meg vízálló lepedőt teszel rá, akkor meg annyira sem szellőzik, és elveszíti az elvileg neki tulajdonított jó tulajdonságait... Emellett irtó drága is. Minek.

Szivacsmatrac remekül megteszi.

2013. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Én vettem de ismerőstől, szerintem vadidegentől nem vettem volna.
2013. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

1. vagyok

Ha már véleményezzük: Nem kemény, nem deformálja, szellőzik, tisztítható, nem büdösödik.

2013. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8%

A bölcsöhalal egyik oka a nagyobb gyerektöl örökölt matrac.

A matracban atkák, baktériumok, vírusok telepednek meg, amik nem nagy mennyiségben vannak, de pont annyira elég ami pár hét-hónap alatt a tüdö megbetegedését okozhatja.

2013. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem vennék. Azt egy baba legalább 2 évig, ha nem tovább használja. Ki van feküdve, a tiednek meg kényelmetlen lesz. Érdemesebb rááldozni, és matracból újat venni.
2013. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Mi a vaterán vettünk egy hibàtlan, fa babaágyat, tartozott hozzá kókusz matrac is. Nem volt kifeküdve, fertőtlenitettem és azon alszik 8 hónapja a kisfiam. Ne hidd hogy te leszel az első aki használt matracot vesz.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én újjat szeretnék venni, de párom használtat talált interneten és azt akarja megvenni.

Így legalább megtudom győzni, hogy miért ne legyen használt a matrac.

2013. nov. 28. 13:57
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Rég láttam már egy kérdésnél ennyi b.romságot összehordani...

A kókuszmatrac nem deformálódik, nem kemény, nem nyomja el a baba fejét, szellőzik, és nem büdösödik. Ellenben a szivacs matracokkal, ami pár pisi, bukás után kellemes lehet. Ha jól tudom, a kókuszrostot az atkák sem szeretik. Egyébként honnan származik az információd, hogy a bölcsőhalál leggyakoribb oka a használt matrac? Csak kíváncsiság, mert én még nem hallottam erről.

Egyébként kókuszmatrac volt mindegyik gyermekem ágyában, vékonyabb és vastagabb fajta is, és mindkettőt örököltük. Tiszta, száraz helyről. Sufniból előásva én sem venném meg nyilván. Egy kókuszmatracot nagyon nehéz "elhasználni". A fiam a 4.(!) gyerek, aki a vastagabbat használja, és még mindig ugyanolyan, mint amikor az unokatesója megkapta...

2013. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!