Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy jobb kapcsolat...

Imádokolvasni kérdése:

Mit tegyek hogy jobb kapcsolatom legyen a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vitázunk leginkább a jegyeimmel és fojtom azt hallom hogy milyen hülye vagyok és úgy érzem nem támogatnak eléggé. Mit tegyek?

2015. máj. 10. 09:16
 1/4 mtke ***** válasza:
Ha a jegyeid miatt, akkor talán javits rajtuk. Az mondjuk kicsit túlzás hogy hülye vagy, mert valamilyen szinten ez rajtuk is múlik, velem anyukám sokat foglalkozott általános iskolában
2015. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Folyton.


Anyum velem is ilyen volt. Negatív ösztönzésnek szánta, hogy jobban tanuljak. Tanulási nehézségeim voltak, de nem igazán segített rajta, mert azt hitte, hogy saját magamtól megértem majd a reál tárgyakat. Nem így lett. Gimi után kihagytam egy évet, hogy átgondoljam mi legyen velem a jövőben. Örült neki, hogy magamtól választottam szakot egyetemre. Többet beszélgettem vele magamról és arról, hogy mi érdekel.

Nem hallottam többé tőle olyanokat, hogy hülye vagyok és, hogy nem lesz belőlem semmi. Később felhoztam neki, hogy a lehető legrosszabban hatott rám a "nevelési módszere". Sérelmezte, hogy nem szóltam neki erről, csak magamban vívódtam miatta.

Legyél te is nyílt a szüleiddel! Mond, hogy ez az ösztönzési fajta téged csak lelkileg emészt fel és nem javít a teljesítményeden!

2015. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
19/F Engem anyám kib*szott otthonról. Azért mert nem fizettem havi 40.000(sokaltam) Viszont mindig segítettem otthon, úgyhogy azt sem lehet mondani ,hogy lusta voltam.:)
2015. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszélgess többet, érdeklődj te is irántuk, kérdezd őket, próbálj meg javítani a jegyeiden, és mondd meg, hogy zavar, hogy lehülyéznek és nem vagy hülye!!
2015. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!