Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsolatom anyummal?

Figyelt kérdés

sosem voltam igazán jóba vele, de az elmúlt időben ez egyre rosszabb. nincs egy normális beszélgetünk se, az én hangnemem bántja őt, az övé engem. én nem tudom elfeleljteni a sok ocsmányságot amit a fejemhez vág, nem tudok mosolyogni rá. pofátlan vagyok vele, bevallom, de egyszerűen irritál.

sokan a lázadó kamaszkorra fogják ezt nálam, de az már megvolt 13-14 éves koromban, egy időben anyummal is jó volt a kapcsolatom, de mostanság megint rossz.

18 vagyok most, még itthon lakok vele, nem tudom mit tegyek


2015. máj. 15. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek engednie kell először, te tetted fel a kérdést, te akarsz ezen inkább változtatni, úgyhogy neked kell megtenned az első lépést és mosolyogva, vidáman szólni hozzá, megkérdezni, segíthetsz-e valamiben, készíts-e kávét, ilyen apróságok, s valószínűleg hamarosan ő is normálisabban áll hozzád.
2015. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináljatok közös programokat. Elmenni sem kell otthonról. Nézzetek meg egy jó filmet, vagy csináljatok valami csajosat. Süssetek valamit közösen.
2015. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!