Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis dolog...

Szerintetek normalis dolog ez, vagy igazsagosan van elegem a kornyezetembol?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 eves vagyok.

Anyam egyedul nevel es eleg hulye dolgai szoktak lenni.

Tegnap megkaptam hogy egy szanalmas pocs vagyok akonek soha nemblesz munkaja a fakepe miatt (csakmert bem talalta a koromvago ollot es nalam kereste de nem nalam volt hanem kesobb elokerult a konyha pulton, es megcsak bocsanatot sem kert).

Mindig nehezen enged el mindenhova, es konyorpgnom kell hogy engedjen ott aludni valahol, lenne lehetosegembelkoltozni de meg varok az erettsegi utani idoszakra de nem birom mar...mindig rajtam keres mindent...egyszer nem talalta a penztarcajat es azt hitte megloptam azt mondta rohadna el a fajtam...kesobb az agya alol kerult elo es nem kert bocsanatot.

Masok elott mindig jatsza a jo anyat...most elvan torve a laba es kihasznalja az alkalmat de ugy szol nekem mosogassak el stb mint egy kutyanak.

Tegnap aludtam 6kor es a kepembe vagta hogy allandoan egesz nap doglodom...holott 11tol fel 6ig takaritottam mert o punnyadt a laba miatt

Ekezet miatt ne haragudjatok de telefonrol vagyok.


2015. máj. 17. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól értem alig egy hónap múlva van lehetőséged költözni. ez esetben nyeld mostmár le, ha már nem leszel ott anyukád bizonyosan rájön, hogy elesik a takarítógéptől, és hogy ha megint nem találja a cuccait.. már egyedül fog élni.. szóval nem tudja kire kenni a dolgot.

bár undorítónak találom amit leírtál, hogy nem találja a pénztárcáját és egyből rád fogja, hogy megloptad..

de mondom, ha már csak egy hónapot élsz otthon, akkor felesleges már veszekedned, megváltozni aligha fog

2015. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat kiskorom ota ilyen, egyevkent nincs szivem a kistesom itt hagyniert van egy tesom...vele meg mindig jo fej:\ de nem ertem pl miert nembaludharok vagy pihenhetek lassan 30evesen ameddig akarok?:\ Es most is lenne lehetosegem elkoltozni csak ugye nincs munkam sem es az erettsegit mar csak kibirom itthon:(

De minden nap morog valamiert...multkor nem volt kedvem elmondani miert van rossz kedvem azt mondta nrm lehet bennem megbizni es az egesz budos bagazst leszarja mert mindegyik egy kocsog (a csaladra ertette).

Allandoan az agyba fekszik es megcsak el sem visz minket tesommal sehova hameg menni akarok mindig a (tanulnod nem kell kislanyom szoveg)

Tegnap a szep mondata utan " A fapofadon jo lenne ha valtoztatnal, hogy lesz munkad neked sehova nem fognak felvenni ha mindenen huzod a szad bammeg") Csak ugye nem mindegy hogy az embert hogy kerik meg, es a csaladi kornyezet es a munka ket kulon dolog.

Bocsi a hosszu iradokert de mivel csak baratom hallgatna meg es ma szulinapja van ezert nem akarom terhelni a bajaimmal :(

2015. máj. 17. 17:13
 3/4 A kérdező kommentje:
lassan 20 evesen...gyordan irtam
2015. máj. 17. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Es az a vicc hogy o jatsza a besertofottet holott en is sokszor sertodtembmeg ra mikor bantott lelkileg...akkor vagy leuvoltott hogy en ne beszeljek vele flegman nekem nincs jogom vagy kaptam a pofont:\
2015. máj. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!