Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zajlik köztem és feleségem...

Zajlik köztem és feleségem közt a válás és gyermekelhelyezés! Már volt ellenem pedofilia miatt egy hamis feljelentése és 2x rámzárták az ajtót mikor gyereket el akartam vinni láthatásra! Ezek a dolgok kedveznek gyermekelhelyezésnél?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron költözött el... Békés válásnak indul, igaz én hónapokig próbáltam békülni! A gond akkor kezdődött mikor arra kért, hogy mig tart a válás ne vigyem el a gyereket! Persze erre kiakadtam, mert a gyerekem mindennél és mindenkinél jobban szeretem! Sok mindenről lemondtam, hogy mindene meglegyen! Konkrétan már lyukas gatyákba jártam dolgozni, hogy neki és feleségemnek meglegyen mindene! Cigiről leszoktam! Minden hétvégén túlóráztam stb... És agyerek is nagyon kötődik hozzám! Erre ő adott be olyanokat a bíróságra, hogy gyerek ne aludhasson velem (3évea) mert tesi lelki veszélyt jelentek rá! Elmebeteg vagyok! És el akarom vinni külföldre! Erre én ügyvédet fogadtam és kértem a fiam kizárólagos Felügyeleti jogát! Első targyaláson ideiglenes megállapodást kötöttünk, hogy gyerek nála lakik, hétvégente velem van és közös marad a szülői Felügyeleti jog! 2hónap viszonylagos nyugalom követte az első tárgyalást. Exem felkeresett hogy nyujtsak neki 1-2 Hetente szexuális örömöket! Én az állítólagos bántalmazó aki ütötte verte a családot, ráadásul még elmebeteg is vagyok! Na és mikor mentem karácsonykor a gyerekért a pokol várt engem. Ugyanis közölte velem, hogy feljelentett és amig kivizsgálják az ügyet addig nem vihetem el a gyereket! Hogy én pedofil vagyok stb stb. Teljesen alaptalanul! Mellesleg én nagyon elítélem a valóban ilyen dolgokat elkövetőket! Egyszerre olyan dolgot éltem akkor át mikor ezt közölte celem, hogy egy fél percre nem tudtam gondolkodni, teljesen elborult az agyam! Nem vagyok rá büszke de majdnem neki is mentem! Gyereket 1.5hónapig nem vihettek sehova. Az ajándékát is nagyszüleicel az utcán adtuk át neki Felügyelet mellett. De addig jártam a rendőrségre, gyámügyre és csaladsegítőbe amig meggyorsitották az ügyet. Igazságügyi orvosszakértő leírta hogy teljesen kizárhatóak a vádak. A gyerek nagyon erősen kötődik az apukájához, kérdésére azt mondta apukáját szereti jobban és a vizsgálat behívásakor is hozzám bújt oda és csak velem volt hajlandó bemenni! De exem kifogásolta a vizsgálati módszereket és panasszal élt az ügyészségen! Én elmondtam neki Magyarország összes igazságügyi szakértőjéhez elmehetünk az összes ugyanezt fogja mondani, mert soha nem ártottam a gyereknek! Pluszbehhez jött 3rendőri intézkedés láthatás miatt, amikben le van írva gyerek mindenáron apukájával akar tartani nagyon szereti őt! De könyörgöm miért kell ezeken átmenni a gyereknek? Tönkreteszi az anyja! Nekem meg kettéhasad a szívem!
2015. máj. 18. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezek a szörnyű dolgok neked kedveznek majd az elhelyezésnél. Nem értek a joghoz, de a pedofíliával történő rágalmazásért lehet, hogy külön pert is indíthatsz ellene. Kérdezd meg az ügyvéded!
2015. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez a harmadik kérdés amit felteszel ugyanerrol.
2015. máj. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy meg már többször leirtam: amennyiben tényleg volt feljelentés és már le is folytatták az eljárást, az ügyészség hivatalból már rég meginditott egy ujabbat hamis vád miatt.
2015. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Jó nagy baromságokat írsz utolsó. Már a múltkor is láttam de akkor még nem akartam rá reagàlni de látom továbbra is osztod az észt. Az ügyészség nem fog vádat emelni hivatalból csak ha éppen olyan kedve van. Az én sógornőm pont ugyanígy alaptalanul felnyomta a válóper alatt a férjet molesztálásért. A vizsgálat lezárult, több szakértő is megállapította, hogy semmi nem történt. Az ügyész annyit mondott a sógornőmnek,hogy szégyellje magát. Az apa később hamis vádért beperelte, ott sem büntették meg a csajt. Úgy látszik ezt büntetlenül lehet csinálni.
2015. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Te írsz baromságokat utolsó, de nem baj. Hamis vadnal hivatalból indul eljárás
2015. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az én esetemben sem indítottak ellene hamis vádért eljárást! Csak annyit mondtak, hogy én megtehetem, csak valószínűleg nem lesz belőle semmi! Magyarán megúszta ezt az egészet! Gyámügyön peddig annyit mondtak, hogy ez kezd divattá válni a Mindenre elszálnt nők körében! Csak annyiban reménykedem, hogy gyermekelhelyezés szempontjából kedvez nekem!
2015. máj. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!