Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérhetné el a saját...

Kells kérdése:

Hogyan kérhetné el a saját pénzét? (Nincs 18 éves)

Figyelt kérdés
Az egyik barátom fel szeretné újítani pc-jét, de az apja irtózik a számítógépektől, és nem fogja neki odaadni a zsebpénzét, ha megtudja, hogy erre akarja költeni. Milyen formában kérhetné el tőle? Mit mondjon neki, mire kell?

2015. máj. 19. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos: a saját zsebpénze az apánál van? Akkor mitöl saját?
2015. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A srác szülei elváltak, de amit az apjától kap zsebpénzt, azt ott kell tartania :/ Plusz kiskora óta ott gyűjti.
2015. máj. 19. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:

hát igen, sajnos akkor nem a saját pénze. bár nem értem, ha már ad a szülő zsebpénzt akkor hadd költse már arra a gyerek amire szüksége van. inkább költse a gépre mint , hogy elmekizze.

minden hónapban kap pénzt? ez esetben várjon amíg összegyűlik rá , tegye mindig félre. más megoldás nem jut eszembe

2015. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem zsebpénz, a zsebpénz az amit a kölyök markába nyomnak rendszeresen.


Akkor ez inkább olyan takarékpénz. Nincs 18 éves, hát akkor mennyi? 6? Kissé konkrétabban...


Szerintem ne mondjon mást, ne hazudozzon, életre elveszíti a bizalmat. Anyukájától nem tud kérni? Ha az apjától kér miért olyan biztos, hogy elutasítja? Én nem tenném rá a fejemet.

Ha minden kötél szakad, diákmunkát nem tud vállalni?

2015. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
H
2015. máj. 19. 19:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen.. 12 Éves, szal munkát nem tud vállalni, és megvan rá a pénze, de nem kapja meg.
2015. máj. 19. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem legalább 16.


Na akkor bírja ki és kérjen egy nagy összcsaládi ajándékot magának Karácsonyra egy új gép formájában.

2015. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Boztosan zsebpénzt kap, és nem az apja gyűjti neki azt a pénzt felnőttkorára?
2015. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát itt lehetséges az az eset is, hogy az a zsebpénz, ami már évek óta gyűlik, az olyan, mint az egyszeri zöld disznó...nem is létezik.


Ne legyen igazam!

2015. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!