Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy szülő ennyire...

Normális, ha egy szülő ennyire nyalja-falja a kisgyermekét?

Figyelt kérdés
(Nekem nincs gyermekem.)Barátnőm nemrégiben vált el és arról panaszkodott, hogy az exe a kisgyereküket "el akarja szeretni tőle". Szerintem ilyen nincs, de multkor láttam az exét én is, hohy amikor viszi a kicsit az anyjához, akkor ugy búcsuzik, mintha világgá menne. Elhalmozza puszikkal (karjat, nyakat, kezet, szajat), agyonsimogatja, vagy otszor megoleli es olyan hangon beszel vele, hogy még én is kezdtem azt gondolni utoljára látom. Ezután azt gondolom ez nem normális vjselkedés. Gyerek utana sír...Vélemény?
2015. máj. 20. 08:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azt nem ìrtam, de apuka minden nap latja a gyermeket es minimum 1-2 orat vele tolt, ezen felul fele-fele időben vannak a szülők a gyermekkel. Ez aminek tanúja voltam egy sima ilyen jatszóterezés utáni "búcsú" volt. kösz a válaszokat én mindenkit zöld kézzel illettem (nem tudom ki pontoz annyira le egyeseket, hogy 0%-os legyen egy valaszado :-().

Még egyszer: apuka napi szinten jelen van a gyerek életében. Ezért fura az egész, de gindolom majd helyreteszik.

2015. máj. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!