Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg vagyok és szoktam...

Meleg vagyok és szoktam ismerkedni interneten. A gondom az, hogy életkorban már sok fiúnak idősebb vagyok, de akik meglátnak huszonévesnek gondolnak. Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Hazudni nem akarok senkinek, ha a pontos életkoromat megadom (bár a lebukás miatt ezt se nagyon szeretem elmondani ismeretlennek),akkor azt mondják, hogy öreg vagyok és lelépnek. Ha 10-15 évvel fiatalabbnak írnám magamat, akkor ismerkednének velem. Ha a találkozóra kerülne a sor, ott is elhinnék. De mi van akkor, ha valakivel komolyabbra fordul a dolog, esetleg kapcsolat lesz belőle? Akkor úgyis meg kell majd mondani az igazat mert kiderül. És ha meg is bocsátana, úgy érezném,hogy nem bízna bennem többet (és meg is érdemelném), hazudozósnak gondolna. Így nem tudom, hogy mit csináljak. Mi lenne a legjobb megoldás? Hiába írom, hogy nem kell megijedni, közel sem látszok annyi évesnek amennyi vagyok, nem hiszik el. Vagy elhiszik, és mégsem jó nekik és lelépnek. pedig akiket itt megkedvelek, kérem, hogy találkozzunk, nem akarnak találkozni. Mindenki a fiatalokat keresi. Nem vagyok nagyon öreg, a harmincas éveimben járok. Soha sehol nem tippelték meg az életkoromat, mindig kevesebbet tippeltek, sokkal kevesebbet. Persze ennek örülök. Sokszor már azt mondom magamban, hogy emiatt a probléma miatt feladom az internetes ismerkedést és megpróbálok inkább sok helyre gyakrabban járni, ahol élőben ismerkedhetek. Akinek megtetszek, úgysem rögtön az életkoromat fogja kérdezni. Ha pedig egymásba szeretünk, akkor szerintem már mindegy lesz, hogy hány éves vagyok. Én is olyat szeretnék, aki fiatalos kinézetű.

2015. márc. 7. 20:12
 1/7 anonim válasza:
ha szeretnél ismerkedhetünk :) 21/f
2015. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örömmel várom a bemutatkozásodat!
2015. márc. 7. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nahát én meg pont az idősebb férfiakat kedvelem :)

Pedig ha képpel reggeltem anno valahova mindig a kis borotvált ,modell alkatú,kis nyunyók találtak meg.

De én 30 tól felfele keresgélek.

Nekem kimondottan az érett igazán masculin férfias vonások a nyerők!

Szerintem nekem még túl fiatalos lennél :)

25/F

2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg neked nem jönnék be, ha az igazán férfias külsejű pasikat kedveled.
2015. márc. 9. 07:56
 5/7 kovpet ***** válasza:

Őőőő... ezt én írtam ki csak nem emlékszem, vagy más is pont ebben a cipőben jár?

Nem iszom többet. Soha. :)

2015. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves "kovpet!


Nem tudom, hogy kiírtad -e már ugyanezt a kérdést, ha igen, akkor láthatod, hogy nem vagy(ok) egyedül ezzel a kérdéssel. A nevedet viszont már láttam más kérdéseknél a válaszok között.

2015. márc. 10. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Javítás: Egy "pontosan" szó lemaradt.


"Soha sehol nem tippelték meg az életkoromat"


helyett


"Soha sehol nem tippelték meg pontosan az életkoromat"


a helyes.

2015. márc. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!