Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám már kikészít, hogy évek...

Anyám már kikészít, hogy évek óta panaszkodik a munkahelyére, de nem keres mást. Amikor meg én találok neki, visszautasítja?

Figyelt kérdés
Évek óta csak a panaszkodás megy ahányszor megyünk hozzájuk, hogy milyen szar, hogy milyen fárasztó, stresszes, kiabál a főnöknő, meleg van, fáj a dereka, stb. Mindig mondtam neki, hogy keressen valami mást, de egyszer nem vett még egy újságot, hogy nézz. Azt mondta, hogy minek hivogassa őket, biztos úgyis mindenhova csak ismerősöket vesznek fel, csak úgy meghirdetik az állást a látszat kedvéért. Biztos, egy takarítónői állásra tolongnak az ismerősök... Most egy ismerősöm szólt, hogy lenne egy szobalány-takarítóónői munka egy itteni hotelben, nem érdekli anyukámat? A fizetése még több is lenne mint itt, és biztos kevesebb stressz. Hívom nagy bolodgan, erre mondja, hogy nem, mert ha most elmegy akkor nem kap nyáron szabadságot és az neki kell. Ilyen hülye indok... Szerintem kapna szabadságot, meg ha nem, akkor mi van, 1 évet nem lehet kibírni? És már nem tudom hogy reagáljak, mikor állandóan csak panszkodik, hogy már nem bírja, kikészültek az idegei, stb, de semmit nem akar változtatni.
2015. máj. 22. 10:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy hawai lehet eyg hotelben takaírtani, de a mostani munkaehlye mégrosszabb, ahol másodpercre van kiszámolva a munkája, nem mehet ki még pisilni sem, csak szünetben, meg se szólalhatnak, meg sem állhatnak egy percre sem. Szerintem ennél jobb lehet porszívózni meg törölközőt cserélni...
2015. máj. 22. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!