Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek ilyenek még a szülei?...

Kinek ilyenek még a szülei? Egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Nem érzek őszinte szeretetet tőlük. Sohasem érdekelte őket igazán hogy mi van velem. mindig vitatkoztam velük voltak elég durva viták apu és köztem de ott már tettlegesség is volt.... Sosem akartam nekik rosszat. nagyon sok mindent elég rendesen elrontottam. Voltam bandázós gyerek is aki lógott a haverokkal meg hasonlók. De a szüleimet nem érdekelte más csak az amit ők akartak

Voltak elég komoly elképzeléseim az életemet illetően hogy milyen jövőt szánok magamnak de ez nekik nem tetszett és vendéglátó suliba akartak küldeni de megbuktam így nem mentem. Utána anyukám hallott egy sport szakos suliról hát mivel sportolok így oda kellett mennem. Anyu régen nagy sport ember volt lovagolt meg sok sportot kipróbált de a lovaglás volt a mindene. 19 évesen szült előszőr. utána jöttem én meg az öcsém. Anyámék mindenért engem okolnak. hogy minden az én hibám. Volt hogy a fejemhez vágta anyám hogy meg is ölhetem magam csak 1 gonddal kevesebb. kis koromban nagyon csúnyám elvertek jó párszor... amit nem is igazán értek a mai napig. eléggé makacs és önfejű vagyok. tudom hogy az én hibám is de attól még részben ők is hibásak hogy ekkora szar lett az életem. 18 évesen itt ülök 9. osztályban. Szégyellem is nem kell ezért kiosztani hogy tanulhattam volna jobban. de ezek mellett heti 5 edzésem van. minimum 2 órásak. és a suli is 4-körül ér véget innen pedig rögtön edzésre megyek és este 8-ra vagyok otthon jobb esetben. És mind ezek mellett diszlexia diszgráfia diszkalkuliával rendelkezem amit utálok mert borzalmasan nehéz így a sulis élet. örültem általánosban ha 2-3 között volt az átlagom. Most meg örülök ha éppen 2-es. Anyu minden áron rám akarja eröltetni azt amit ő nem ért el... edzőt akar belőlem csinálni. nem engedné hogy férjhez mennyek mert hogy ő sem ment. Állandóan piszkál hogy van mit fogynom mert hogy ő ilyen idősen fele ilyen vékony volt... 60-65 kg között mozgok és az orvosom szerint alkatomhoz képest még vékony is vagyok. Anyámék mindíg azt mondogatták hogy egy senki leszek meg hogy a híd alá kerülök majd egy csöves leszek semmitse fogok elérni az életben és az a baj hogy igazuk van. szerencsétlen vagyok. Megint megbukok ami azt jelenti hogy kiraknak a suliból. az utóbbi 4 évben sport sérülésem is lett és erős migrénem is van ami majdnem mindennap jelentkezik már szinte. állandóan fáradt vagyok de hajtanak folyamatosan. nincs időm pihenni. aludni sem tudok. és már nem bírom....


2015. máj. 22. 12:24
 1/1 anonim válasza:
0%

Esetleg keresd fel az iskola pszichológust es beszélj vele erről

Vagy meg meg lehet kérni egy közeli barátot akit te is kedvelsz es anyukád is meghallgatja es vele beszélj erről :)

2015. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!