Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya és az élettársa nagyon...

Earth4 kérdése:

Anya és az élettársa nagyon hangosan szexelnek, mit tegyek hogy felhagyjanak ezzel?

Figyelt kérdés
Minden másnap legalább csinálják, nagyon idegesítő, undorodom ezektől a hangoktól. Mindig nyögnek meg vmi csattogó hang. Most is éppen ez megy. Egyedül vagyok, testvérem külföldön dolgozik. Nagyon bosszantó tud lenni főleg amikor nem tudok mást csinálni csak mondjuk próbálnék aludni. De hogy mondanám már neki hogy ugyan halkuljanak már le egy kicsit? Valami jó ötlet, megoldás ami mindenkinek jó? 18/f

2015. máj. 23. 00:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Holnap reggel elég ha annyit mondasz anyukádnak, hogy "Vékonyak a falak ebben a házban", tudni fogja mire gondolsz...
2015. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Nem tűnsz valami érettnek ("meg vmi csattogó hang":D). De mindegy, a kérdésre a válaszom:

Szerintem ezt csak kommunikációval lehet megoldani. Vagy megpróbálod elfogadni a hangokat, vagy bedugod a füled és zenét hallgatsz, vagy beszélsz... Hidd el, anyudnak kellemetlenebb beszélgetés lenne, mint neked. Csak annyit kellene mondanod, hogy próbálják meg halkabban élni a nemi életüket, mert nem tudsz tőle aludni, ennyi. 18 évesen azért már te is felnőtt vagy, legalábbis lehetnél, szóval ilyenről is természetesen beszélhetnél, mivel egy tök hétköznapi dolog.

2015. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen :) szerintem továbbra is maradok a zenehallgatásnál. 2-es azért finoman be kell szólni. Nyilván tudom hogy mi az, csak azért fogalmaztam így, hogy ide ne írjam már le hogy mit csinálnak. Ne gyere légyszíves ezekkel hogy te már felnőtt vagy meg ilyenek ... :D
2015. máj. 23. 00:39
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
#3: Itt nem erről van szó, de ez az igazság. Ha ide kell egy ilyet kiírnod, mert magadtól nem tudod megoldani, akkor éretlen vagy, mert ez egy tök természetes dolog. De ezt nem bántásból írtam, tényleg! Csak rá akartam világítani, meg kicsit ösztönözni akartalak, hogy cselekedj. :D De ne haragudj, hogy keményen fogalmaztam, tényleg nem rosszból csináltam.:)
2015. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Rendben :) nem haragszom, csak tényleg elképedtem, hogy még egy ilyen segítségkérésben is találtál vmit, amire valami negatívat tudsz írni, de értem én. Egyébként ez csak egy aprócska baj a sok közül, azért is reagálok így....
2015. máj. 23. 00:51
 6/35 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kérdezővel van a baj,hanem az anyjával,hogy ekkora tuskó hogy nincs tekintettel a gyerekére.Nem kell hangosnak lenni ennyire hogy valaki élvezze a szexet,ez nem színházi produkció.Olyat belevágnék a falba,hogy kettészakadna.Megmondanám reggel neki hogy most már elegem van hogy nem tudok normálisan aludni,ebből rájön.
2015. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Meg az azért túlzás szerintem, hogy egy 18 éves fiú és az édesanyja között annyira nagyon "tök természetes dolog" lenne a szexről beszélni, főleg arról amit ő cisnál :D
2015. máj. 23. 00:53
 8/35 A kérdező kommentje:
6-os :DDD szívemből szóltál :)
2015. máj. 23. 00:55
 9/35 piriiiii ***** válasza:
60%

A szex valóban természetes dolog, sőt.

Azonban ember és ember között nem mindig feltétlenül természetes a kapcsolat ahhoz, hogy ezt meg tudják beszélni.

Ilyen idiótákat, komolyan...

Na és, ha az anyukájának kellemetlen lenne az a beszélgetés?! Akkor miért nem tud halkabban dugni? Gondolkodnia kellett volna előzetesen...

A kérdésre válaszolva meg: egyetértek az elsővel.

2015. máj. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
Pedig szerintem anya és gyereke között is lehet azért valamilyen szinten erről beszélni, de persze nem úgy, mint egy haverral, ezt nem is állítottam. Meg ezt nyilván család is válogatja. :) És természetesen az anyukának is hibája, szerintem se kell ezt olyan hangosan intézni, főleg ha tudja, hogy a gyereke is otthon van. Vagy ha tudja magáról, hogy hangos közben, akkor legalább kapna be egy kispárnát vagy harapná a takarót. :D (néha én is azt szoktam inkább, mintsem üvöltözni vagy nagyon hangosan nyögni)
2015. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!