Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya és az élettársa nagyon...

Earth4 kérdése:

Anya és az élettársa nagyon hangosan szexelnek, mit tegyek hogy felhagyjanak ezzel?

Figyelt kérdés
Minden másnap legalább csinálják, nagyon idegesítő, undorodom ezektől a hangoktól. Mindig nyögnek meg vmi csattogó hang. Most is éppen ez megy. Egyedül vagyok, testvérem külföldön dolgozik. Nagyon bosszantó tud lenni főleg amikor nem tudok mást csinálni csak mondjuk próbálnék aludni. De hogy mondanám már neki hogy ugyan halkuljanak már le egy kicsit? Valami jó ötlet, megoldás ami mindenkinek jó? 18/f

2015. máj. 23. 00:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
48%

Nem tartom "állat"-nak azt, aki élvezi a szexet, sokkal inkább prűdnek a fanyalgókat. Van, aki hangos, és jó szex közben pont nem arra figyel, hogy a saját lakásában rajta kívül még ki hallja és ki nem.

Lehet ez probléma neked, annyit tehetsz, hogy megkéred őket, hogy keressetek megoldást, pl. hangszigetelés, lakás átrendezése, hogy messzebb legyetek egymástól. Biztos vagyok benne, hogy ha elmondod anyádnak a gondodat, ő lesz rajta legjobban, hogy a probléma megszűnjön, remélem, azért azt nem várod el tőle, hogy a te nyugalmad érdekében apácaként éljen. Ha nincs más út, akkor vegyél magadnak füldugót, ennyit te is megtehetsz.

2015. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%
Kedves utolsó, ha téged nem zavarna semennyire, hogy anyád sikít a másik szobában, míg valaki ezerrel döngeti, akkor te beteg vagy.
2015. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy zavarna. Írtam is rá megoldást.
2015. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%
22-es, én is azt veszem itt észre, hogy mindenkinek jó hallgatni a másikat, mert hogy annyira természetes dolog...hányinger ez az oldal.
2015. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
69%

Nem tartom "állat"-nak azt, aki élvezi a szexet, sokkal inkább prűdnek a fanyalgókat. Van, aki hangos, és jó szex közben pont nem arra figyel, hogy a saját lakásában rajta kívül még ki hallja és ki nem.


1 -Pont az állatok jellemzője, hogy ott és úgy közösülnek, ahogyan és amikor rájuk jön az ingerencia, nem törődve senkivel. Mi, akik lemásztunk a fáról, tekintettel vagyunk a másikra, lehetőleg még az idegenekre is és nem hágjuk meg egymást mások szeme láttára/füle hallatára.

2 -Ha szerinted prűd ember az, aki nem kíváncsi az édesanyja nyögdécselésére szex közben, akkor arra már szavakat sem lehet találni, hogy te mi vagy.

2015. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
27%

"Minden másnap legalább csinálják, nagyon idegesítő, undorodom ezektől a hangoktól. Mindig nyögnek meg vmi csattogó hang. Most is éppen ez megy. ma 00:25"


Éjjel fél egykor szexelnek, minden másnap. Micsoda fertő, ilyen állatokat:D Mellesleg a SAJÁT lakásukban...Aki szerint ez állati dolog, az prűd, vagy t.szatlan, irigy fap.na.


És a 18 éves, felnőtt fiatalembernek, aki mellett egy még egy gyereket is felnevelt már az anyja, csak az jut eszébe, hogy anyának kéne hozzá alkalmazkodni, az nem, hogy beszerezzen egy füldugót, ha zavarják a hangok.


Magam is épp eleget csináltam már takaró alatt, párnával a számban, hogy ne zavarjam meg a gyerekeket, nem mintha ez minden hangot elfojtana az éjszaka csendjében:D Felnőttől már elvárható, hogy ő is alkalmazkodjon, ne csak másoktól várja el. Azt még megérteném, ha azon háborodik fel, hogy fényes nappal a nappali közepén szexelnek rendszeresen, de azt továbbra sem, hogy a késő éjszakai, hálószobai szexeléssel mi a gondja.

2015. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%
25-ös, minden szavaddal egyetértek!!!
2015. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

A nezzel hangosan szexfilmet, es hangosan elvezkedve maszturbalj (akar szinkron velok, mikozben szexelnek) otlet volt mar?

Es ha elkepednek, rakerdeznek, akkor megjegyezheted: "azt hittem, a peldatokat kovetve, hogy itt ez a modi..."

2015. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

kedves 16-os! csak ezen akadsz fel hogy csattogó hangnak neveztem... tyűha ettől aztán tényleg debil vagyok vagy hazudok... elképesztő, hogy micsoda következtetéseket tudsz levonni. Mégis mit írjak ki, hogy csattogott a herezacskója, vagy mi a fenét szeretnél????


Akik rendesen és értelmesen adtak használható válaszokat a kérdésemre nagyon szépen köszönöm!!! Vannak még értelmes és megértő emberek. Ja,csak úgy megsúgom, hogy nem azért írtam ki a kérdést, mert ez életem fő problémája és képtelen vagyok bármit is tenni, csupán kíváncsi voltam, ki milyen öletettel fog tudni segíteni.

2015. máj. 23. 20:30
 30/35 anonim ***** válasza:
95%

Azért szerintem itt egyesek nagyon el vannak tévedve.

Nem gyerekes a kérdező, nem azon a tényen akadt ki, hogy a szülei élnek nemi életet, hanem hogy HANGOSAN.

Szerintem abszolút illetlen magatartás, hogy hiéna módjára sikoltozik valaki, mikor más is van a lakásban. Akár szülő, akár nem. Illetlenség.

Én 19 év alatt egyszer nem hallottam a szüleim szeretkezni, illetve a barátommal mi is baromira halkra vesszük a figurát, ha itt alszik.

Pedig egy kis panellakásban lakunk.

Abszolút nem a kérdező a hülye, hanem az anyjáék nincsenek senkire sem tekintettel.

2015. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!