Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha öngyilkos lenne a lányotok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű belebolondulnék és várhatóan én sem élnék sokáig :-(
2015. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sikerül is neki, vagy csak próbálkozik? Ha sikerül, egyértelműen mely depresszióba zuhannek. Ha próbálkozik, akkor elbeszelgetnek vele és probalnek segíteni
2015. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Miután magamhoz térnék, elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, miért nem vettem észre, hogy baj van?
2015. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Ahelyett hogy itt kerdezgetsz, sokkal több értelme lenne odaallni a szüleid elé és beszélni velük. Elmondani mi a baj, segítséget kérni
2015. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4-es: Nincs semmi bajom, csak mindig is érdekelt a szülők véleménye erről a témáról. Baj netalán?


Tegyük fel, hogy sikerül is neki.

2015. máj. 23. 07:57
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Az anyukám azt mondta (már nem vagyok gyerek, csak fiatal), hogy ő azonnal jönne utánam.

Amikor ilyen ügyben kiengedtek a kórházból, szabadságot vett ki, nem sajnálgatott, hanem közös programokat csináltunk, kaptam tőle egy kaméleont. Az orvos azt mondta neki, mikor beszélgettek, hogy jó pszichológus lenne belőle.

2015. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os: Leírom még egyszer a te kedvedért: Nem, nem akarok öngyilkos lenni, igen, csak általánosságban kérdeztem, nem, nem sajnáltatni jöttem magam. Remélem sikerült felfogni így másodjára. :)
2015. máj. 23. 08:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hipotetikus kérdésre csak hipotetikus válasz van. Most elkepzeli az ember, hogy mit tenne, de ha eloallna élesben a helyzet, lehet hogy homlokegyenest az ellenkezőjét tenné. Hülyeség ilyenen filozni
2015. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
De mi van akkor, ha van még egy gyerek? Akkor nem lehet csak úgy megöngyilkolódni.
2015. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már nem igazán lehetne mit tenni, pár év után ha kihevertem, talán örökbe fogadnék egy gyereket és felnevelném sajátként.
2015. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!