Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak miért természetes,...

Anyámnak miért természetes, hogy eltartják?

Figyelt kérdés
Ő közmunkán dolgozik 50.000 Ft-ot keres, aminek a felét cigire költi. Nem keres másik munkahelyet, mert így kényelmes neki, mert helyben van, ő beutazni nem fog, gyárba meg pláne nem megy el. A számlákba nem ad egy Ft-ot sem, bevásárlásnál is apám fizet mindent. Apám már mélységesen beleunt ebbe, mondta anyámnak, hogy kifizeti a házból a részét, költözzön el. Én most végeztem nemrég a tanulással, most munkát keresek. Anyám azt mondta, hogy majd akkor fog elköltözni, ha én találtam munkát, aztán majd megyek vele. Ezt így kijelentette, hogy nekem vele kell mennem, aztán élünk majd ketten abból a pénzből, amit én keresek, meg az ő 25.000 Ft-jából, mert a cigiről nem mond le, és kb annyi marad az 50.000-ből. Megmondtam neki, hogy csak akkor fogok vele elköltözni, ha elmegy másik munkahelyre, aztán erre teljesen kiakadt, hogy én mit képzelek magamról, szégyelljem magam, ő aztán nem fog gyári munkát vállalni, meg beutazni, és ilyenkor folyton azzal takarózik, hogy ő öreg, nem kell sehova, holott máskor ki kéri magának, hogy ő öreg lenne, amúgy az idén lesz 45 éves. Nekem van egy kis spórolt pénzem, már azt is kinézte magának.

2015. máj. 23. 18:45
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ti belemennétek ilyenbe?
2015. máj. 23. 18:49
 2/36 anonim ***** válasza:
26%

"hogy ő öreg, nem kell sehova"

Sajnos, ez így van. Nem veszik fel sehová, a közmunkásokat leírták. Sajnos, ismerek közelről több ilyet, nem dohányzik, "öreg" és felsőfokú végzettsége van!!! 50 -65-ig csak közmunka lesz már...

A dohányzásról próbáljátok leszoktatni - orvosi segítséggel.

"mondta anyámnak, hogy kifizeti a házból a részét, költözzön el."


Ha nem próbáljátok szeretettel és megértéssel megbeszélni az életeteket, rövid időn belül a kuka mellett találjuk Édesanyádat.

És senki, de senki nem fog neki segíteni.

Meg fog halni.

2015. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Anyukádnak meg kell tudnia állnia a saját lábán. Hogyha ez nem megy, akkor nem életképes.
2015. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A mama él még, végső esetben oda fog menni azt mondta. De gyárba még elmehetne dolgozni, nincs semmilyen egészségügyi baja.
2015. máj. 23. 19:04
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

45 évesen mióta öreg már?

50 fölött talán, de addigra be kellene szoknia egy normális helyen és akkor nem küldik el. Most még van lehetősége, de ő élősködni akar,

Azt, hogy apáddal, hogy intézik a pénzügyi dolgaikat az az ő dolguk. Bár én azt azért nem értem, hogy miért kellene egy nőt azért elküldeni, mert kevesebbet keres, de az, hogy rád akar telepedni már egyáltalán nem normális.

Semmiképp ne hagyd magad, oldja meg ahogy akarja.

2015. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%

Hát majd lenne. Gyárban dolgozni baromira nem egészséges! Persze cigizni se.


Mihez ért, mit tanult, milye van?


Én a helyetekben nem támogatnám egy forinttal se aztán bssza meg magát, havi 25-ből úgyse tud csinálni lófszt se, tehát lefogja majd tenni a cigit, vagy éhenhal.

2015. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%

"Apám már mélységesen beleunt ebbe, mondta anyámnak, hogy kifizeti a házból a részét, költözzön el."


1 -Apádnál addig tart a házasság, amíg a neje több mint ötvenezret keres? Klassz.

2 -Ha van annyi spórolt pénz, hogy csak úgy kifizesse a ház felét, akkor mire fel ingerült anya kevés fizetése miatt?

3 -Külön kasszán vannak? De a házasság gazdasági közösség is, nincs én pénzem, meg te pénzed. Na mindegy, fura ez a kérdés, úgy ahogy van.

2015. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

38 éves vagyok, vagyis nem sok van 45-ig, rohadtul nem érzem magam öregnek és a munkáltatók sem éreznek öregnek


ha apád vagyonmegosztást akar, akkor adja be a válást!

2015. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az is a probléma, hogy nem is tanult, 8 osztálya van.
2015. máj. 23. 19:13
 10/36 A kérdező kommentje:
Apámnak sok pénze van igen, mert ő tanult és dolgozik is. Miért lenne az természetes, hogy valakit eltartanak és semmivel nem járul hozzá a háztartáshoz? Én rosszul érezném magam, ha a férjem tartana el én meg nem fizetnék semmit.
2015. máj. 23. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!