Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez apukám szemében lehet...

Ez apukám szemében lehet normális érv, hogy ne menjek el nyaralni?

Figyelt kérdés

Ez ilyen hagyomány már régóta, hogy Ő és a legjobb barátai+nekik a barátnőik/feleségeik és a gyerekeik elmegyünk nyaralni 2 hétre a Török Riviérára, az egész egy hatalmas buli, semmit nem csinálunk. Apával kb. ez az egyetlen idő az évben, amikor találkozunk, amúgy csak Karácsonykor, egyébként csak pénzt küld. Viszont a barátommal 2 hónapja szakítottunk és az ő mostohaapja az én apám gyerekkori legjobb barátja, így ők is mennek a nyaralásra... De nem éppen túl jó a kapcsolatunk, Ő túljutott 3 és fél éven 2 nap alatt és azóta mindenkit meg.ug, nekem meg még nem sikerült elfelejtenem, ha a közelemben van, rosszul érzem magam, hánynom kell, stb.

Ez csak aug. vége-szept. eleje körül lesz, de már most szokták szervezni és nem tudom, mit csináljak.


17L


2015. máj. 25. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú miatt sem mondanám le a családi nyaralást, főleg, ha ilyen ritkán találkoztok.

Addig még múlik a csalódásod, lehet, addigra csak nevetsz az egészen. Remélem! :)

2015. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél menni, akkor ne foglalkozz a volt barátoddal. Lehet, hogy nem is megy. De ha megy, lesz ott elég ember, nem kell vele töltened az idődet.

Ne emiatt ne menj, ha egyébként szeretnél apukáddal lenni.

2015. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez igazából nem is olyan apa-lánya program, már a tavalyi is csak a buliról szólt, apával alig találkoztam...

Meg úgy semmi kedvem nem lesz ott lenni, ha ott van az exem.

2015. máj. 25. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Először tudd meg, biztosan megy-e. Ha valami miatt ő mégsem lesz ott, kár lenne csak miatta kihagynod a dolgot. De ha úgy döntesz, semmiképp sem mennél miatta, remélhetőleg megérti apukád. Nem derül ki, milyen a kapcsolatotok, azon kívül, hogy alig találkoztok, de egy normális apa, akit kicsit is érdekel a kislánya lelki világa, megérti az ilyesmit. Az én apukám legalábbis ilyen, főleg amikor szerelmi bánatom volt valami fiú miatt, na akkor mindig lehetett rá számítani. Borzasztóan bántja őt, ha én szomorú vagyok vagy fáj valami.
2015. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj, apukad megerti, hogy nem szivesen lennel az exeddel "osszezarva".
2015. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az exednek van pofája elmenni ezekután a nyaralásra,akkor neked is legyen és menj el te is!
2015. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én apukád helyében lebeszélnélek. Még kétszer ennyi időd lesz addig túltenni magad a szakításon, lehet hogy időközben még új barátod is lesz. Ne mondd le a nyaralást csak emiatt. Ha sokan vagytok, úgyis lesz mód elkerülni egymást az exeddel :)
2015. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!