Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire normális, ha ilyen...

Mennyire normális, ha ilyen zavaros a külsőm megítéles magam és a lányok szemében?

Figyelt kérdés
Például van, amikor csúnyának érzem magam, máskor meg a tükörbe nézek és helyesnek látom maga, például szépnek a szemeimet és a számat. Aztán fura mód csajok is a szemeimet meg a számat dícsérték, de sajnos nem ilyen jó a dolgom, mert sok lány meg rondának, nyominak tart és volt egy lány, akinél bepróbálkoztam és az orromat piszkálta, hogy milyen nagy és kinevetett... Még sosem volt barátnőm, sajnos mindenhol inkább a negítavat kapom, főleg lányoktól, ráadásul mé gkét lány tesóm is folyton a pofámba vágja, de főleg az eygik, hogy milyen ronda vagyok és hogy nem is kellenék én egy lánynak sem, de szerintem ezt komolyan gondolja, mivel ő bárkit megkaphat, sok fiúnak bejön én meg fura mód egy selejt lettema családban, akit csak gúnyolódást ér el a lányoknál, nem vonzalmat.
2013. jún. 21. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

szánalmas hogy a saját testvéreid ilyeneket mondanak neked.


küzdj azért hogy jobb legyél oszt kész, am az ingadozó önbizalmad miatt látod néha csúnyának, néha helyesnek magad

2013. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A második sor végéig együttéreztem, megértettelek, azán átcsapott egy végtelen önsajnálattal töltött szánalombeszédbe a dolog. Szóval egyszerűen kellene egy kis lelki tartás
2013. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen önsajnálatot..... könyörgöm, ne terheld ezzel a népet, se a csajokat.
2013. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagy cucc, mondd meg neki, h a legtöbb fiú még a guruló almát is


majd egyszer úgyis rájön

2013. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyébként olyan patent sminkek vannak manapság, hogy bármelyik kis béka nézhet ki jól egy buliban(kb. 90%)
2013. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én azt javaslom egyik füleden be a másikon ki ne törődj vele ki mitgondol rólad a lényeg hogy te lásd magad szépnek majd úgyis lessz valaki aki olyannak szeret amilyen vagy
2013. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!