Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rendezni apámmal...

Hogyan tudnám rendezni apámmal a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Lánygyerek vagyok 22 éves. Igazából a párkapcsolataimmal voltak gondok, ami szerintem pont az apa-lánya kapcsolat hiányából fakad részben. Nekem nincs olyan emlékem róla, hogy apa és anya együtt van, mint egy normális család, csak hétvégente jött értünk. 3 éves korom környékén költözött el tőlünk, de ahogy egyre nagyobbak lettünk úgy ritkultak is a látogatásai, de több mint 10 éve egyáltalán nem tudunk róla semmit.


Ebben a videóban pont mintha az én esetemet mondanák el:


[link]


Szóval szeretném valahogy rendezni magamban ezt, de nem tudom, hogy hogyan. Voltam már ezzel családállításon is és most járok kineziológushoz, de jó lenne más megoldás is ha van egyáltalán.


2015. máj. 26. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal egyszerűbb lenne, ha simán megkerenéd és leülnétek beszélni.

Akkor vagy kialakíthattok egy új, jó kapcsolatot, vagy lezárhatod az egészet azzal, hogy ennek nincs értelme.

Azért érzed, hogy valami nem stimmel, mert nincs tisztázva a kapcsolatotok. azt meg csak ti ketten tudjátok, senki más

2015. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és egy kvázi hajléktalan embert, hogy lehet megkeresni? akiről azt se tudni él-e vagy halott?
2015. máj. 26. 17:42
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Magánnyomozó iroda.
2015. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hasonló a helyzetem annyi különbséggel, hogy az én szüleim nem váltak el. Úgy élek 20 éve anyámmal és apámmal, hogy faterom jóformán rám se nézett...

Én is pont azt érzem amit a videóban emlitettek...

2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!