Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl jó a kapcsolatom anyukámma...

Túl jó a kapcsolatom anyukámmal? 13/L

Figyelt kérdés

Anyával mindent meg tudok beszélni, segít a tanulásban, együtt végezzük a házimunkát, filmezünk, hetente járunk kutyát sétáltatni és rengeteg közös programunk van. Anya a legjobb barátnőm.

Mindenki piszkál, hogy miért lógok vele ennyit és hogy igazán felnőhetnék végre. Akkor most koptassam le anyát, vagy mi? Én nagyon szeretem őt és élvezem ezeket a közös programokat, de mindenki ezzel piszkál. :/



2015. máj. 26. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha szereted hogy ilyen a kapcsolatotok és szeretsz sokat vele lenni akkor minek hallgatnál a többi emberre aki piszkál? Szerintem teljesen normális, hogy anyukád a legjobb barátnőd is, akinek meg ez nem tetszik az ne foglalkozzon ezzel! Ez nem ciki vagy bármi. Szerintem minden anya-lánya kapcsolatnak ilyennek kellene lennie mint a tietek.
2015. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

A barátnőid meg mások szültek téged?Nem!

Más van azon hogy a legjobb körülményeket hozza meg számodra,meg hogy felneveljen tisztességesen?Kétlem,persze apukádon kívül.:D

Le ne mondj erről!

2015. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
53%
Addig legyél vele, amíg még lehet.
2015. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!