Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámmal nagyon rossz a...

Anyukámmal nagyon rossz a kapcsolatom, szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
17 éves leszek nemsokára, van egy 22 éves barátom, akivel már másfél éve együtt vagyunk, egy-két alkalommal már aludt nálunk, és ugye nyár van, anyám alig engedi hogy találkozhassak vele, pedig mindent őszintén elmondok neki,itthon mindt megcsinálok(mosogatás főzés takarítás mosás..mindent..) akárhányszor be szeretnék menni a városba találkozni a baártommal könyörögni kell az anyámank, szó sezrint sírni kell neki hogy megengedje, és akkor még nem is biztos hogy megengedi :S Apukámmal elváltak, és volt már rá példa hogy anyám kiadta az utamat, menjek költözzek hozzá, ha nem tetszik a rendszer- ezt mondta :S nagyon ideges tipus vagyok, mindig sírok a szivem is fáj már több mint egy éve ezzel sem foglalkozik anyám, szerintetek mit kéne tennem, mert én már semmitsem tudok :'(

#veszekedés #anya #Rossz kapcsolt
2013. jún. 24. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel indokolja, hogy nem enged el?
2013. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És még azt is tudni kell hogy én nem aludhatok a barátomnál, és apukám pedig 200km-re lakik tőlünk . . . meg nem azt kérem hogy diszkóba engedjen el éjszakára meg stb.. meg nemis iszok, szóval nem tudom miért van úgy oda anyám ...:S
2013. jún. 24. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval mivel?
2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, 17 éves vagy, nem vagy nagykorú. Édesanyád felelős érted. Abban igaza van, hogy amíg vele élsz és ő tart el, bizonyos szabályokat be kell tartanod. Ezt az ottalvásdit engedélyezte egyébként édesanyád? És mikor érsz haza a találkozók után? Ha azt mondja, hogy kilencre érj haza, akkor otthon vagy kilenckor?
2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából az indok az az hogy "túl sokat vagyunk együtt" ..

Pedig sztem egyeltalán nem még most voltam 10.osztályos, 2órakkor végeztem midennap a suliba és a fél4el mentem haza.. azért is mindig veszekedett, mert az sok. szerintem másfél óra egy nap nem sok, de nemis tlaáloztunk mindennap...


most hogy nyár van úgy szoktunk tláalkozni, hogy 3- maximum 4 órát.. Ja és 4 legkésőbb 5re otthon kell lennem, 9re hazaérjek ??? tejóég, én lennék a legboldogobbb hogy ha addig lehetnék a barátommal.. déltőll.. :/

2013. jún. 24. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen a tanulmányi eredményed?
2013. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukád nem dolgozik vagy honnan tudja, hogy mikor érsz haza suliból?
2013. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tavaly óta nagyon sokat javítottam, 9.be 3,9 volt most 10.be pedig osztály harmadik lettem 4,3mas eredménnyel, anyukám dolgozik itt a faluban a coopos boltba, napi 13 órát, mivel főnök helyettes, nagyim mondja el neki mindig, de nagyi bezséli mindig tele a fejét mindig hülyeséggel.


az együtt alvást pedig egyszer nem enegdte csak meg amikor szilveszterkor véletlenül elaludtunk egymás mellett, azóta már vagy 5x mindig megengedte, most jött rá az .... hogy ne enegdjemeg, kiakat mert hogy miért lzsunk együtt, ha eddig megenedte akkor mostmár miért nem?

2013. jún. 24. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem akarja hogy felnőj. Azzal, hogy te már a barátodat szeretnéd előbbre helyezni, attól fél, hogy ő hátrébb kerül a rangsorban. És ezt ahelyett, hogy elfogadná, hogy felnőttél és a szerelmes is lehet ugyanolyan fontos, mint ő, inkább tilt.

Szerintem beszélj vele, hogy engedje meg. Nem azért mert akarod, szeretnéd, meg szerelmes vagy. Hanem azért, mert ez az élet rendje. Kezdesz felnőni és szeretnéd, ha támogatna téged, ha mellett állna, mindig. Ő attól még az anyukád marad, mert neked más is a szívedben van. Én erre tippelnék, én is anyuka vagyok, szóval szerintem beszélj vele.

2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket :)

hát én nagyon szeretnék bezsélni anyával ahogy én azt tegnap is megettem, anya szerint egy héten 1x elég taálkozni a baráommal, szó szerit sírva könyörögtem neki hogy hagy legyen mr 3 egy héten és megkértem még rá hogy hagy aludjak már ott barátomnál mivel most lesz a hétvégén a szülinapja... mellesleg most fog megjönni, szóval azt sem mondhatja hogy .... persze félt meg minden.. elhiszem.. apa is mondta hogy próbáljak ne foglalkozni vele annyira idővel majd megengedi csak aggódik értem.. de hát addig amig majd egy el halványodik addig őrüljek meg.. ...?

jaa és én itthon mindentegcsinálok.. ő meg szó szerint semmit, én csinálok meg helyette mindent :S azért azt is értékelhetné...

a másik meg az hogy van egy bátyjám 21 éves lesz 4 nap múlva ő is könyörgött hogy a barátnőjénél aludhasson ... szóval nagyon nem lehet anyán eligazodni :S

2013. jún. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!