Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet egy olyan anyát...

Hogy lehet egy olyan anyát elviselni akinek mindig mindenben igaza van?

Figyelt kérdés
Mindenkit levitat, mindenkit hülyének néz, mindig mindenben csakis neki van igaza, amit habzó szájjal, ordítozva bizonygat. Levitatja az orvosokat, hogy itt nem ez a probléma van, nem így kell kezelni, a kertészeket, hogy az xy virágot márpedig nem úgy kell gondozni stb. Ha azt mondod neki, hogy 2+2 az 4 akkor be akarja bizonyítani, hogy márpedig az 5. Nem bírom már elviselni, egyszerűen felrobbanok ilyenkor mikor bizonygatja a nemlétező igazát. Jelenleg munkát keresek, remélem minél előbb találok valamit, hogy elmehessek innen, de addig mit csináljak, hogy ne menjen az agyamra teljesen?

2015. máj. 27. 21:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ma olyan szinten felidegesített, hogy a pulzusom felment 168-ra(!!) és lezsibbadtam teljesen.
2015. máj. 27. 21:19
 2/11 anonim ***** válasza:
csak. nevesd ki.
2015. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
szeresd...
2015. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ewvikeee válasza:
javasold neki a pszichológust........mindenképp
2015. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már javasoltam neki többször is, de szerinte nekem kellene pszichológus...
2015. máj. 27. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
kerdezz vissza a hulyesegeire, addig, ami egyertelmuve nem valik, hogy nincs igaza. amikor mar eleg esszerutlen dologhoz ragaszkodik nevess es majd feltunik neki. (kerdezessel a legkonnyebb megnyerni egy vitat, hiszen ugy maga a vitazo fel mutatja meg erveinek hianyossagait)
2015. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mondd ki előtte a varázsszót: pasztmek
2015. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szorong a mindenkinel "okosabb" ember. Mi okozhatja? Ezt kellene kideriteni, mert a folytonos onigazolaskeresese a kornyezetet, csaladtagjait terheli. Amugy ra kell hagyni egyelore. Meghallgatni lehet, de ha tunethordozokent tekintesz ra, nem veszed annyira a szivedre, es Neked is konnyebb lehet.Megis az anyukad.
2015. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Együtt érzek... Nekem a 18 éves mostohafiam ilyen... :S

Volt egy eset, hogy képes volt egy színre azt mondani, hogy másmilyen csak azért hogy ellentmondhasson...

Én is megőrülök tőle, de azt csinálom, hogy nem veszek tudomást a hülyeségeiről és próbálom elengedni a fülem mellett... Tegnap is ott karattyolt nekem, hogy hogyan kell főzni, holott még életébe egy krumplit se pucolt meg...

Annyiból előnybe vagy, hogy te el tudsz költözni, ha akarsz... Nálunk előre láthatólag még évekig itthon fog lakni, mert még 3 év a suli... Meg amúgy is az a lusta semmire kellő típus úgyhogy biztos sokáig itthon fog lakni...

Szóval a lényeg... engedd el amit mond, ne oszd meg vele a véleményed, ha nem beszélsz hozzá nem tud beléd kötni...

2015. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az apukám pont ilyen. Össze kellene őket kötözni. :)

Viccet félretéve én ráhagytam mindent és úgy nagyjából elviselhető volt a légkör, persze belül forrtam. Muszáj elengedned a füled mellett a mondókákat, mert a szívednek sem tesz jót, a gyomrodra is rámehet, és az otthoni hangulat is mindig borzalmas lesz. Kerüld a konfrontálódást!

Nálunk 50Km távolság oldotta meg a helyzetet, de ha hazamegyek és 1 óránál többet vagyok otthon, akkor elkezdődik apu okoskodása és tanácsadása...

2015. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!