Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet, hogy egy anya...

Mi oka lehet, hogy egy anya azt hazudja a lányának, hogy nincs senkije, mikor a lány egyértelmű bizonyítékokat talált, hogy van?

Figyelt kérdés
A lány nem kislány már, 19 éves. Korábban megcsalta a lány apját, erre is a lány jött rá, de egy éve már külön élnek a szülők.
2015. máj. 30. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem akarja megosztani ezt az információt a lányával. Gondolom, okkal. Vagy az is lehet, hogy mégsem olyan egyértelmű az a bizonyíték.
2015. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem áll úgy a kapcsolat, hogy azt felvállaja..

Szexkapcsolat esetén nem is hazudik..

Mi az, ami egyértelmű bizonyíték?

2015. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem olyan komoly még a kapcsolat, hogy a családnak is be akarná jelenteni. Ahogy a gyerekek sem osztják meg a párhetes járásokat a szülőkkel a legtöbbször, úgy a szülő sem akarja minden párkapcsolati csetlés-botlását bejelenteni. Nekik is van magánéletük, ők is próbálkozhatnak, kísérletezhetnek, tévedhetnek. Szerintem ennyiről van csupán szó, ne kombináld túl. :)
2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

A lány? Amúgy is névtelen fórum, akkor miért nem lehet E/1-ban fogalmazni, miért kell E/3-at használni? Na mindegy.

Lehet hogy azért történt megcsalás mert a kapcsolatuk már amúgy sem volt stabil akkor amikor a "lány" bizonyítékot talált, tehát lehet hogy szétmenőben voltak már korábban is de ezt nem akarták megosztani a lánnyal, hogy ne terheljék.

Nem ismerjük a körülményeket, sem a szereplőket a történetben, most ennyi információ alapján nem lehet megítélni a helyzetet.

2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen nincs anyi esze hogy ne pofázon bele az anya életébe találjon magának barátokat párt azzal foglalkozon
2015. máj. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád is felnőtt ember, te is az vagy. Gondolom, te sem örülnél, ha ő - ahelyett, hogy megvárná, hogy ha valakivel odáig jut a kapcsolatod, akkor bemutasd neki, ha úgy gondolod, hogy itt az ideje, - kutakodna utánad, vagy rád akarná bizonyítani, hogy igenis van valakid.


Szerintem próbáld tiszteletben tartani mások privát szféráját, ha azt szeretnéd, hogy mások is tiszteletben tartsák a tiédet.

2015. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 látom neked nincs anyád. Köszönöm a normális válaszokat, de te ideböfögtél valami szennyet. Az anyámnak mindent elmondok és azt hittem őszinte viszonyunk van, de ő össze-vissza hazudik mindenről, nem csak erről. Egyébként, ha a te gondolatmeneted folytatnám, akkor azt mondanám, hogy ki vagy te, hogy beleszólj mások életébe, ha csak a hányadék jön ki a szádon, mellesleg nem tudsz háttérinfót, akkor minek pofázol(a te szavaiddal élve)? Gratulálok azoknak, akik felnőtt létükre felpontozták. Gondolom ők sem úgy tekintenek a gyerekükre, mint egy barátra, hanem a tulajdonuknak, akiknek parancsolgatnak.
2015. máj. 31. 10:42
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Az ember nem úgy tekint a gyerekére mint egy barátra, mert a barátság és a szülő gyerek kapcsolat teljesen más, ha nem érzed a különbséget a te bajod.

De amúgy ugyanúgy ahogy a fiatalok elvárják a magánéletük tiszteletben tartását, úgy ezt az anyád is megérdemli.

Az előző kikelésed pedig khm finoman szólva is egy hisztis általánosító kamaszt juttat eszembe, akinek talán azt is észre kéne venni hogy ahogy ő nem tulajdona az anyjának, ugyanúgy az anyjának sem a birtokosa.

2015. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, te hogy reagáltál volna arra, ha neked azt írják, hogy "mivel te a gyerek vagy, ezért kuss a neved"? A reagálásom szerintem teljesen helyénvaló, semmi köze a koromhoz, hiszen ha az embert agresszívan támadják, akkor az nem törvényszerű, hogy csak egy kamasz tudja ezen felhúzni magát.


Én nem hiszek a közhelyekben. Én az anyukámra legjobb barátnőmként tekintek, és tudom, hogy sok anya nagyon is vágyik erre. Mióta egyetemre kerültünk a barátnőim többsége az anyja felé nem néz, csak akkor hívják fel őket, mikor pénzt kell átutalni. Én minden héten hazajövök anyukámhoz és a saját munkával megkeresett pénzemből tartom el magam. Ma reggel is összetalálkoztam egy ismerősöm anyukájával és majdnem elsírta magát, hogy a lánya másfél hónapja nem jött haza, mert a pasijával van.

2015. máj. 31. 12:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké hogy te barátnőként tekintesz az anyádra de engedd meg neki hogy ő attól még a lányának tartson.

Amúgy kicsit nyersen és alpárian fogalmazott de te is ugyanolyan közönségesen és gyerekesen reagáltál.. Amúgy igaza van szerintem.

Az anyád szerelmi élet nem a te dolgod, akkor lesz hozzá közöd amikor az új férfit behozza a közös életetekbe is addig nem, mivel ő is egy felnőtt önálló nő mint te, aki egyrészt az anyád másrészt neki is lehet privát magán élete amit nem kell kibeszélnie a lányának, ha nem akar. A nyomozgatás bizonyítékkeresés pedig szerintem gusztustalan és sértő.

2015. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!