Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám anyám után most engem...

Apám anyám után most engem akar rabszolgájának. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyám a rabszolgája volt, mosott, főzött, takarított, ő végzett minden házimunkát, ha valami tönkrement neki kellett megszerelni, a füvet is ő nyírta. Apám egy tányért se tud odébb rakni, ha eszik a morzsát otthagyja az asztalon, ha valami kiesik a kezéből az ott is marad, összejárja a sáros cipőjével a frissen felmosott padlót. Azt mondta ő nem azért nősült meg, hogy házimunkát végezzen. Közben anyámat mindenben korlátozta, nem mehetett sehova, nem vehetett magának semmit, lyukas fehérneműbe kellett öltöznie, nem lehettek barátai, rögeszméje volt, hogy megcsalja őt stb. Aztán anyám megunta és elváltak, anyu elköltözött, engem itt hagyott, mert én külsőre apámra hasonlítok és őt látja bennem, pedig nem vagyok olyan és én is undorítónak tartom apám viselkedését. Most velem akarja ugyanezt csinálni. Tegnap ki akartam menni sétálni az egyik osztálytársammal erre nekiállt ordibálni, hogy te állandóan keringesz, nem mész sehova, leülsz tanulni. Lassan évvége van, most már azokat feleltetik akik a kettesért küzdenek vagy kétesre állnak, a tankönyveket is szedik már össze. Múlt héten vettem magamnak egy körömlakkot, teljesen kiakadt, hogy mit képzelek magamról. A bugyim kilyukadt, kidobtam, ezt észrevette és kivetette velem a kukából, mert nem látja azt senki. Közben iskola után én takarítsak, főzzek stb.

2015. máj. 30. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kell az anyukáddal. Kicsit felnyitni a szemét, megkérdezni, hogy az elmúlt évek során tapasztalta-e, hogy olyan lennél, mint az apád? Ha nem vagy olyan, akkor nyilván ezt ő is belátja. És akkor meg lehet őt kérdezni arról is, hogy akkor miért akarja, hogy a Te életedet is elrontsa egy olyan ember, aki szerint a nő rabszolgának való, és miért nem élhetsz inkább vele?
2015. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért anyád sem semmi, hogy képes a gyerekét egy olyan alakkal kettesben hagyni, akiről tudja, hogy hogy vélekedik a nőkről csak azért, mert hasonlítasz külsőre apádra...
2015. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi horror sztori:( De azért anyukád is megéri a pénzét. hogy viselkedhet így egy anya??? Menj utána, legyél erőszakos, ha kell, fenyegesd meg családsegítővel. Így egy anya nem viselkedhet. Rendesen felhúzott ez a kérdés. Apukád meg megérdemelné, hogy teljesen magára maradjon. ha terrorizál, fordulj a rendőrséghez, mert amit csinált, aki kimeríti a bántalmazás fogalmát. A lelkit: elhanyagolás.
2015. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más rokon akihez mehetnèl? Nagyszülők, nagynéni? Én biztos nem állnék többet szòba az anyámmal. Nem is anya az ilyen, aki otthagyja a gyereket az apjával amikor tudja, hogy milyen.
2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy hasonlítasz apádra na de hogy ott hagyjon téged hogy ugyanazt átéld amit ő? Kegyetlenség. Beszélj anyáddal mert se az apád se az anyád hozzáállása nem normális
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagymamám is úgy gondolkodik, mint anyukám.
2015. máj. 30. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú, magamat ismerve én már úgy kiosztottam volna apádat a francba, hogy azt nem teszi zsebre.

Viszont anyád ugyanolyan idióta és hibás ebben. Milyen ANYA az, aki tudja, hogy így viselkedik a volt férje, és a lányát meg cserben hagyja, ott hagyja vele, hogy ha már az ő élete tönkrement, akkor a lány is tapasztalja ezt meg?

Anyád nem látja, vagy nem akarja látni, hogy te teljesen más vagy, mint apád? Nem tudod ezt vele megbeszélni, felnyitni a szemét? :( Ennyire szemét egy anyuka nem lehet, hogy csak azért, mert a gyereke hasonlít kissé az apjára, már ott is hagyja. Hát kire hasonlítana ha nem a szüleire? A postásra?


Ha nem vagy még 18 éves, akkor szerintem azonnal menj családsegítőhöz, meg fogják anyudat is meg apudat is dicsérni.

2015. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!