Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a lányotokna...

Mit szólnátok, ha a lányotoknak, aki idén lesz 23 éves,3 gyereke lenne 3 különböző apától?

Figyelt kérdés
Egyik családtagunk gyereke idén lesz 23 éves, most jön a 3. gyerek a 3. apától. Ez a 3. férfi el is vette feleségül, de félek, nem lesz tartós a házasság.

2015. jún. 6. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ő dolga, attól én még nem leszek fényesebb, hogy az ilyeneket megszólom.
2015. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ő dolga, ha neki így jó, kit érdekel más mit gondol. Ha talált olyan pasit aki így is elveszi, akkor biztos van benne valami.
2015. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nos, nem úgy nevelem a lányomat, hogy ez legyen a jövője.
2015. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nagyon naiv es egyben buta is. De az O elete, azt csinal vele amit akar.
2015. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
 
2015. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Eloszor is, sok kerdes merul fel bennem, nem irtad, hogy dolgozik/ott-e, van-e penze eltartani a gyerekeket (vagy a rokonok segitenek), van-e lakasa/haza ahol kenyelmesen elnek (vagy netan aszulei nyakan elnek), meg tudja-e adni azokat a dolgokat amik kellekek a gyerekeknek (elelem, ruha, konyvek es nem csak anyagi dolgok hanem figyelem es torodes, stb.), szereti-e oket es nem csak kolonc neki?


Idealis esetben anyagilag megteheti, hogy ennyi gyereke legyen, szereti oket, akkor ez szep es becsulendo dolog. Szerintem.


A masik esetetrol inkabb nem mondanek velemenyt. :(

2015. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, a férfi igen. A lány szüleinél laknak.
2015. jún. 6. 15:11
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Semmit én nem venném feleségül az biztos.

A véleményem meglenne erről is, de nem szólnék semmit.

Felénk van 1 ilyen.

3-4 gyereke van mind másik apától. Na ki találja ki a származását?

2015. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Na, az gond ha nem dolgozik illetve, gondolom a terheseg elott sem volt (tartos) munkahelye. Abbol pedig csak bajok lesznek, ha a ferfi tartja el es a szulokkel elnek ...


Mennyire vagy kozel hozza, Kerdezo? Ha az en csaladtagom lenne en probalnek vele beszelgetni, a terveirol, erzeseirol. Probalnam vele megertetni, hogy ha mar vannak gyerekei, a legfontosabbak ok, dolgozni kell, hogy eleg penze legyen rajuk, hogy ha tortenne valami akkor is egyyutt tudjanak maradni. De ha nagyon butus a lany...akkor menthetetlen szerintem.

2015. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Mesélnék neki a fogamzásgátlásról, ha már eddig magamban tartottam.
2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!