Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukaként mit gondolnátok?...

Anyukaként mit gondolnátok? Ciki, hogy nem leszek itthon a testvérem első hónapjaiban? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Elméletileg kedd reggel elutazom és csak augusztusban jövök vissza 2 hétre, majd újra repülőre ülök és csak szeptemberben jövök haza.

De a féltestvérem június 19.-én fog megszületni és nem szeretném, hogy ezért összevesszünk anyával.

Az a baj, hogy tavasszal 3 hetet az Államokban voltam, télen sem voltam sokat itthon és pont nemrég mondta anya, hogy örül azért, mert végre itthon leszek egy kicsit. Szóval félek, hogy teljesen csalódott lesz, amiért lelépek.


2015. jún. 7. 16:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? Felnőttként szerintem menj, ahol dolgod van, és majd képeket küldenek és te is, erre jó a mai technika. Anyud szül majd, nem te, éld az életed, és amikor hazajössz, megdajkálod a kicsit :)
2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

Anyukád helyében azért lennék csalódott, mert sunnyogsz és nem szóltál időben. Ez elég gyerekes.

Mondjuk akkor kellett volna szólnod, mikor beszélt a nyárról.

2015. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, érettségizni fogok jövőre.

Én sem így terveztem, csak pár nyaralásról, fesztiválról volt szó, de azok sem voltak fixek. Többet lettem volna itthon, mint külföldön.

2015. jún. 7. 16:16
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
már megint te? egy-két havonta felteszel valami hasonló kérdést. tudjuk apukád fizeti a nyaralásaidat meg mindent.... amúgy kiskorú vagy simán megteheti hogy nem enged el. ezt nem döntheted el csak úgy önhatalmúlag
2015. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Megint én? Sosem írtam még ki olyan kérdést, amiben a családomról lett volna szó.

Miért tenné meg anya, hogy nem enged el?

Az senkinek sem lenne jó.

2015. jún. 7. 16:20
 6/40 anonim ***** válasza:
58%
talán mert nem akarja hogy élete egyik fontos pillanatában távol legyél tőle? és ha nem enged csak neked nem lenne jó. egyébként 17 évesen már kéne annyira érettnek lenne hogy tudd mi a fontosabb, az utazgatás amit megtehetsz máskor is vagy a testvéred érkezése, amit sosem ismételhetsz meg?
2015. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Műtik, úgysem lehetek ott.

Ez nem csak utazgatás... Kényes téma, nem szeretném ide leírni és nem is rólam van szó.

Nekik sem lenne jó, ha nem engedne el. De úgyis elenged, ismerem.

2015. jún. 7. 16:27
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akár még örülhet is anyukád, legalább nem leszel láb alatt, nem kell veled is foglalkoznia. Ilyen kis korban meg úgysem tudnál még nagyon mit kezdeni a kistesóddal. Szóval felőlem nyugodtan utazhatnál.
2015. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
13%
én nagyot csalódnék benned mindenesetre, de legalább tudnám, hogy nem számíthatok rád. jó ezzel tisztában lenni.
2015. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
65%

Gyakorlatilag a szomszéd utcába se mehetsz az Anyad engedélye nélkül.

Amúgy nem unod még, hogy szinte mindennap festészet ugyanazt a kamu kérdést?

2015. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!