Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyámnak még este...

Miért kell anyámnak még este 11-kor is ugráltatnia?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam leülni játszani most a géphez, de nem lehet, mert még most is pár percenként kihívogat hogy csináljak meg valamit... Éjfél előtt soha nem tudok nekiállni semminek és marhára nem érdekli, hogy filmezek, játszok, aludnék, vagy tanulnék, az se izgatja hogy hány óra van.

Mit lehetne csinálni vele?


2015. jún. 7. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

téged izgat hogy ő meló melet mikor ér rá a házi munkára?

ha időben besegitenél neki nem ugráltatna

2015. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem segítek neki? o.O Nyilván ha nem csinálnám meg a dolgom nem lenne egy rossz szavam se... De ilyenkor már csak olyanokért hívogat ki hogy pl nézzem meg ahogy teát főz, meg hasonló marhaságok.
2015. jún. 7. 23:49
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg, hogy dolgod van, el vagy foglalva stb..
2015. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak szeretne veled is lenni egy kicsit és beszélgetni közben. Hiányzik neki az ő kicsi fia és szeretne több időt veled tölteni és lehet csak ilyenkor tudja nyugodt körülmények között megoldani.
2015. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
4-es de kis aranyosan naiv vagy. :D bár ki tudja lehet, hogy mosogatás közben tud csak igazán jót beszélgetni anya és fia. :D
2015. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D Beszélgethetünk egész nap, nem tudom miért ilyenkor jön rá.
2015. jún. 8. 00:54
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Talán mondd meg neki akkor kérdező, hogy megcsináltad már a házimunkát, kész a leckéd is, hadd csináld már azt este, amit te akarsz és ne ugráltasson, csak ha nagyon fontos, mert te is pihennél meg szórakoznál a gépnél kicsit. Azért lássuk be, ami este 10-ig nem készül el, már olyan marha mindegy aznap. Igenis rohadt idegesítő, mikor egy 20 perces sorozatrészt sem lehet úgy megnézni, hogy legalább 3x ne kelljen valami miatt felugrálni.
2015. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
67%
Nagyon sok beteg lelkű szülö csinálja ezt. A gyerekén élvezi ki a hatalommániáját és beteges szeretetét így mutatja ki és nem érdekli hogy a gyereke ettöl képes megbolondulni. Fenyegesd meg hogy elköltözöl otthonról ha az ugráltatást nem fejezi be. Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy és ha nem változtat, ahogy teheted pl ha nagykorú leszel, vagy ha az vagy és el tudod tartani magad költözz el tőle minél messzebb mert ahogy idősödik egyre jobban ragaszkodik majd hozzád. Ez a típus nem nézi embernek a gyerekét hanem egy tárgynak egy játékszernek tekinti ami az ő tulajdona, amivel azt csinál amit akar és akkor veszi elő amikor neki jól esik. Gondolom ezt már észrevetted rajta.
2015. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Ti meg még butábbak. :D Nem tudhatjátok, hogy ki mit és miért csinál. Ugyanannyi az esélye annak amit én írtam, mint egyéb másnak. ;) Amúgy meg főleg akkor igaz ez, ha csaj vagy. Mielőtt lehurrogsz próbáld ki, hogy szánsz rá is időt a kis bombasztikus napodból és többet kommunikálsz vele. Nem hiszem, hogy egy teafőzés a világvége, inkább a jelenléted a fontos, hogy ott legyél, hidd csak el ;)
2015. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Én is egyet értek a 4. válaszolóval.

Sokkal durvább, hogy itt sok antiszoc kérdező hamarabb ajánlja a veszekedést, elköltözést, mint az emberi beszélgetést. Gondolom, milyen családi életetek lehet...


Kérdező, ha zavar, akkor ülj le anyukáddal, és mondd el neki, hogy téged ez zavar, szívesen vagy vele, de este szeretnél egy kis időt magadra is fordítani. Szép szóval sokkal többet el lehet érni az életben, mint a háborúzgatással.

2015. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!