Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik házasságban élnek és...

Akik házasságban élnek és minden nap reggel délben este hívják telefonon az anyukájukat. Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Több helyről hallom, itt az oldalon is olvasom, hogy mindennap délben elmondják a telefonba anyukájuknak, hogy mi történt délelőtt. Este elmondják hogy mi történt délután. Reggel pedig elmondják hogy mi történt az esti beszélgetés óta. Nos erre a reggeli beszélgetésre lennék egy kicsit bővebben kíváncsi. Bár lehet az én fantáziám piszkos?

#házasság #lány #anya #kire mi tartozik
2014. dec. 21. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen ember nem felnőtt, hanem kisgyerek. Költözzön anyucihoz, és akkor nem kell ennyit telefonálni.
2014. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem telefonálunk naponta a szüleinkkel, egyikünkse, nemhogy naponta többször... Max annyiért szoktunk telefonálni, hogy mikor és hol találkozunk, de nekem abszurd megbeszélni, hogy mi történik, mi történne? Egy átlag ember élete annyira izgalommentes, hogy heti egy beszélgetésbe bőven belefér, hogy mi történik. De én is ismerek olyat, aki a nagyanyjával beszél naponta többször is, és a legapróbb részletelig el kell meséljen neki mindent, ami történik.
2014. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én magam is gyerekesnek, természetellenesnek találom ezeket a viselkedéseket. Hallottam már férjet panaszkodni, hogy felesége olyan élménybeszámolókat tart az anyjának reggelente, hogy az már 18 éven felülieknek való. Ők nem tudnak leszakadni és anyuci pici lányai maradnak talán örökre.
2014. dec. 21. 11:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kellene gyerekeknek házasodniuk, akár kislányok akár kisfiuk.
2014. dec. 21. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én folyton fent vagyok messengeren és bizony meg szoktam kérdezni a lányomat reggel,hogy mit művelt éjjel a drágalátos unokám,hagyta-e aludni,vagy ha beteg akkor volt-e láza meg ilyenek! A felnőttek magánélete nem érdekel!:)Remélem kielégítettem a kíváncsiságodat!
2014. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki beteg unokája felől érdeklődik az természetes. Ha minden nap molesztálja a fiatalokat az meg beteges.
2014. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Én általában kétnaponta beszélek a szüleimmel, de van, hogy naponta jön ki. A párom kb. hetente egyszer. Én így szoktam meg, nem érzem gyerekesnek. Főleg, hogy ezek a beszélgetések kb. 3-4 percesek, ilyenkor szoktam a 14 éves öcsikémmel is beszélgetni. Bár szerintem ehhez senkinek semmi köze. Ha te nem akarod, ne hívd őket gyakran.
2014. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk azt nem tudom, hogy miféle elégtételt jelent lepontozni valakinek, csak azért, mert az ő fejére tojnak a szülei.
2014. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én viszont nem anyámmal élek egy házban. Égyébként azt tudom rá mondani hogy világ életében egy farokbolond s ha kell a hugomat képes egyedűl hagyni egy hét éves iker párral melyek nem a tesvéreim és egész nyáron én figyeltem oda rájuk ne hogy gond legyen velük. Olyan mindt akit be hipnotizáltak hogy ő neki a mostantol a farkak körűl forogjanak a feje körűl a gondolatai a helyett hogy a gyerekeivel törődne.
2015. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ingyen beszélek anyummal. Reggel 9 körül megcsörgetem, hogy felébredtünk, ha nem jelentkezem akkor ő csörget meg, hogy felébredtek. Ha lement a reggeli szokásos hercehurca, akkor beszélgetünk kicsit, meg egyszer nap közben is. Megbeszéljük a gyerekek dolgait, hogy indult a nap, mi volt az oviban, milyen volt az éjszaka, meg ilyenek. Ezen kívül néha ő panaszkodik, néha én. De az egész napos gyerektársaság mellett jól esik egy "normális" beszélgetés, főleg mikor a párommal csak este tudok szót váltani.
2016. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!