Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám undorítóan piszkos, mit...

Anyám undorítóan piszkos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, főiskolára járok. Teljesen kiborít az, hogy állandóan takarítok anyám után, Annyira piszkos, hogy az már undorító. A wc-t rendszeresen piszkosan hagyja a wc-kefével együtt, sokszor még az ülőkén is kaki foltok vannak. A kádat nem mossa ki maga után, a sampont nem zárja vissza, a mosdókagylóban fogkrémmaradványok vannak utána.A wc után soha nem mos kezet, pedig már szóltam neki, képes úgy nekilátni főzni.

Szőrteleníteni nem szokott, nyáron ez is kellemetlen, amikor az ember izzad. Ha főz, a konyhát nem győzöm utána takarítani. A kutyák gyakran benn vannak, soha nem söpör fel utánuk, felmosni végképp nem. Annyira undorodom otthon lenni, nagyon szenvedek emiatt. Már arra is gondoltam, hogy otthagyom az iskolát és dolgozni fogok. Időnként pultos vagyok egy cukrászdában, de oda sajna nem fognak felvenni teljes állásba. Megpróbáltam már lesz..ni az egészet, de nem megy. Testvérem nincs, apámmal elváltak. Nem tartjuk vele a kapcsolatot. Adjatok tanácsot!! Anyámmal sokszor beszéltem már erről, de egyre agresszívabb, ha szembesítem a dolgaival.


2015. jún. 9. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, sajnos nálunk is ez van. Ha szólok neki, csak bedühödik és iszonyat agresszív lesz, semmi önértékelése nincs. Ez változni már nem fog, sőt csak rosszabb lesz idővel.

Lépj le amint tudsz, de azért a sulit ne hagyd abba.

2015. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet.

Talán ha kerítesz neki egy palit, akkor rendbe teszi magát.

2015. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Apuddal beszéltél már erről?

Ha nincsenek annyira rossz viszonyban akkor talán rá jobban hallgatna.

Szerintem ne hagyd annyiban a dolgot elvégre te is ott laksz vele és elég kellemetlen lehet.Amíg nem lesz saját lakásod addig neked kell majd takarítani anyukád helyett? Szerintem ez elég furcsa.De ha majd el is költözöl valamikor akkor ki fog utána takarítani? Nem lehetsz mindig vele.Ez mindenképp meg kéne beszélni vele nem maradhat annyiban.

2015. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám meg gyűjtöget. Már nem férünk a lakásban, és hiába szólok neki, nem veszi észre. Sajnos tanácsot adni nem tudok...esetleg ha mondjuk szégyenérzetet teremtenél benne, úgy, hogy egy számára fontos ember (kívülálló) mondaná neki, hogy mocskos a lakás...akkor esetleg észrevenné...vagy nemtudom

15/l

2015. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kollégiumban nem gondolkodtál?

Esetleg valakivel kivenni közösen egy albérletet?

2015. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

kutyákat ki kellene tiltani a lakásból..itt kezdődik a gond!


Ülj le vele beszélgetni, hogy ez így nagyon nem jó, hogy szaros utána a wc és legyen már magára ennyi igényessége.

2015. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már szerencsétlen kutyákra fogjuk, hogy mocsok van a kérdezőéknél.

Ha egy ház rendszeresen takarítva van a kutya nyoma max annyiban látszik, hogy néha talál szőrszálat az ember és az állat tála körül ott van pár darab kaja. (nem nincs kutyám, sőt nem is lesz)


Kérdező Apukádhoz vagy koliba nem tudsz költözni?

2015. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valami mentális betegsége, nem amiatt van leépülőben?
2015. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!