Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira undorítóan beszélnek...

Annyira undorítóan beszélnek a szüleim! Tényleg "elviselhető"?

Figyelt kérdés

Az állataimmal úgy beszélnek, hogy az a roh@dék szemét macska milyen aranyos a k*rva anyját már, és ez csak egy egyszerű példa arra, hogy miket mondanak rájuk.

Engem néha lek*rváznak, aztán csodálkoznak, hogy ezen megsértődöm, mert hát "nem úgy gondoltuk b@sszájba".

Ha valaki épp nem úgy sikerül, ahogy elképzelik (pl kifogyott a tej és elő kell venni egy másikat a kamrából), akkor a k*rva életbe ez a g*ci tej mindig kifogy, hogy roh@dna meg, stb.


Egész nap ez megy! Egyszerűen már hánynom kell tőlük! Hiába szólok, szerintük ez normális és igazán lehetnék megértő. (?????)


2013. jan. 6. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Ráadásul másokkal is így beszélnek, még a barátommal is!

A dögölj meg és társai teljesen normálisnak számít náluk.


Egyszer anya a barátomnak azt mondta, hogy beléd állítom a kést... Persze aztán amikor szóvá tettem négyszemközt, még én voltam a szemét, hogy ő ezt nem úgy gondolta...

2013. jan. 6. 20:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok inteligenciájuk, p*rasztok szegények.

Egyébként ahogy olvaslak Téged,Te mégis okos lettél, kiskorodban nem beszéltek előtted így?

2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy egyikük sem olyan tipikus p@raszt!

Anya idősek otthonában ápoló volt, apa meg eladó. Egyikük sem olyan hú de buta.


Így beszéltek, de mindig is utáltam a káromkodást. Ha én káromkodok, ott már nagy baj van..:P

2013. jan. 6. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Ordíts rájuk valami nagyon keményet:

Azt a kib*szott életbe, hogy mindig a g*cizést kell hallgatni, tanuljatok már kultúrát, mert b*romira idegesítő, hogy minden szájbab*szott kivert f*sz a, k-rva anyád, vagy a b-zi g*ci.


aztán röhögj: D:).

2013. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akárhányszor ez megy mindig lehet mást akár:

'Megint elfogyott az a kivert g*ci?'

'Nemáár puszuljon el a lova, a retkes anyját de cuki'

'Ugye fater, tiszta olyan mint a g/ci'

'Muter nemáá' most mostad fel ezt a pusztulatot, rúgja meg a ló'

vagy ha beszólnak nyugodtan vágj vissza az ő módszerükkel, ha lek/rváznak viccből, mondj valami vicceset:

'Hogy rúgjon meg a ló, kopasz voltál, vagy kihullt?'

Vagy ha leszólják a barátod:

'Hallottam 18 évesen, te is kisg/ci voltál, verjék rád a g/cit': D.

Én sosem beszélek csúnyán, nem cigizem, nem iszom, de én vissza szólnék esküszöm:).

2013. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy ideig röhögnek, aztán szerintem lefognak róla szokni, mivel nem parasztok alapból ahogy mondtad, így szerintem rájönnek, hogy morbid.
2013. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

esküszöm mint a putris C-k... azok beszélnek ilyen ízesen.


legyél megértő, legyél keveset otthon.

2013. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát anyám ezért szakított apámmal mert ő alapjáraton ilyen volt csak amióta elkezdett inni mégdurvább lett.

Tudom milyen ez én is elviselhetetlennek tartom.

Időnként meglátogatom apámat meg egyszer elvittem a barátnőmet is hogy azért ismerje meg, hát amiket mondott.

Először is amikor ajtót nyitott "szevasz pöc*sös!"

Mondom szeva fater, bemegyek bemutatom barátnőmet, erre "héj fiam látom találtál magadnak egy jó pin*át" Hát égtem mint a reichstag. Jó sebaj ugye beszélgettünk akkor is mondta a marhaságokat persze trágár szavakkal. Meg ugye neki ez egy alapbeszéd stílusa telefonon is mondta amikor keresték hogy haló ki a f@sz maga?

Tudom milyen ez de azért durvább volt.

És sajnos nyilvános helyen is így beszélt étterembe is így mondta a pincérnek hogy nagyon f@sza ez a kaja. Szerinted én nem csavarodtam volna be mellette?

Hát sajnos elhiszem hogy undorodsz ettől, ezen nem tudsz változtatni mert ilyenek, maximum akkor ha ők észreveszik magukat de ezt nekik kell fejbe eldönteniük :(

Sajnálom, kitartás!

2013. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!