Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Allami gondozott 18 éves...

Allami gondozott 18 éves vagyok el akarok menni itthonról más nevelő szülöhöz mehetek-e?

Figyelt kérdés
vagy kitesznek a nagy világba?
2015. jún. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen oda mész, ahová akarsz. Eselytelennek látom, hogy ennyi idősen másik neveloszulohoz kerulnel
2015. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kaphatsz 18 èvesen ùj nevelöszūlőket, de azt nem tudom mennyire vagy jàrtas az ilyen dolgokban, de az àllami gondozott gyerekek kaphatnak èlet kezdèsi tàmogatàst. Ezt csak azèrt ìrom, mert ha esetleg ùgy döntenèl, hogy elmès otthonròl, nem caak az az egy esèlyed van, hogy nevelőszūlőkhöz menjèl.
2015. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tovább tanulsz például szakmát ha jól emlékszem van lehetőséged egy ideig még otthonban élni, de nevelőszülőkhöz ha akarnál se tudnál kerülni, nem szószerint felnőttek kerülnek oda, hanem akinek még szüksége van legalább a család látszatára.
2015. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
26%
Életkezdési támogatást is kapsz elvileg. Akár önálló életet is kezdhetsz! Én tudok is egy olcsó eladó nagy családi házat!
2015. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!