Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy egy szülőt...

Miért van az, hogy egy szülőt nem érdekel a gyerekei véleménye az új párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Anyukám párja egy ostoba léhűtő aki nem csinál semmit, csak iszik, dohányzik és a kettő között veszekszik velünk, piszkál minket valamiért. Nekem és az öcsémnek nagyon elegünk van belőle, de hiába mondjuk anyánknak, hogy hagyja már el, dobja már ki, nem hajlandó. Nagyon elegünk van belőle. Én jövőre elmegyek koliba és csak ritkán fogok hazajárni, de mi lesz az öcsivel ha itt hagyom? Az a tapló már veréssel is fenyegetőzött mikor az öcsém és én megmondtuk a véleményünket. Szerintetek miért tesz magasról az anyánk a véleményünkre?

2015. jún. 10. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Anyukád valószínűleg fél a magánytól, kapcsolatfüggő. Ezért hajlandó nagyon sok mindent elnézni.
2015. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ha keresne találna mást, vagyis ennél a retardáltnál biztosan jobbat. Még nem olyan öreg, lenne ideje.
2015. jún. 10. 17:12
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Hany évesek vagytok?
2015. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

TE mit szólnál, ha anyád akarna beleszólni, hogy ki a párod?


Ahogy neki nincs köze a te kapcsoaltodhoz, úgy neked sincs az övéhez.

2015. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 16 az öcsém 14. Anyukám pedig 36.
2015. jún. 10. 17:18
 6/20 A kérdező kommentje:
ÉN anyám hibájából tanulva megválogatom, hogy kivel randizom. Ha esetleg később lenne komoly kapcsolatom ott pedig még jobban. És igenis van beleszólásunk, mert nekünk is együtt kell élnünk egy olyan emberrel akinek ha nincs pia szaga az maga a mennyei csoda.
2015. jún. 10. 17:22
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Talán mond el neki az ő érdekeit képviselve. Iszik, veszekszik, nem egy ideális pár, találna jobbat is.

Nem támadólag, hanem azért, hátha rájön, igazatok van.

Ha már elgondolkozik rajta, fél siker.

Taplónak nem kell szólni, elég anyukátokkal megbeszélni.

Remélhetőleg kidobja, ha elég meggyőzőek vagytok, és higgadtak, ne azt érezze, az indulat beszél belőletek.

Nem ártana előtte feljegyezni az indokaitokat, miért is nem jó nektek (és neki!!) ez a tapló

Sok sikert!

2015. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezt a nyugodt egymásközt beszélgetést már próbáltuk suli pszichológus tanácsára. Az öcsi általános sulijában és a középsulimban egy és ugyanaz a dilidoki, szóval anyukánk meg az ilyen dolgok miatt gyakran összeültet minket. Persze anya nem tud róla, biztosan kiakadna, hogy mind két gyereke egy idegen emberhez jár panaszkodni. :D De anyukánkra még az ő tanácsait követve se tudtunk hatni...
2015. jún. 10. 18:02
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező (#6) "És igenis van beleszólásunk," - nincs. Ahogy fordítva se lenne... a PÁRkapcsolat attól párkapcsolat, hogy az adott pár - két ember - dolga, és nem az illető szülőjének, testvérének, bérmakeresztanyjának, vagy épp a gyerekének...
2015. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem avassátok be anyukátokat, hogy pszichológushoz jártok, mert benne már nem bízhattok. Attól biztos észhez térne.
2015. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!