Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem patkány dolog,...

Csak szerintem patkány dolog, hogy anyám ki akar rakni, csak azért mert pót vizsgára megyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 07:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
47%

A "soraid" között olvasva elmúltál 18éves és egy pót érettségiről van szó?!

Lehet, hogy be se mentél az érettségi vizsgára?

Itt valami nem gömbölyű!

Apád ??

Anyád nem csak ki akar rakni, talán már ki is rakott!

Szedd össze magad és a négy évet pótold be őszig. Lesz még nyár mákor is.

2015. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Joe.38 ***** válasza:
100%

Nehez kérdés. Sok hatteret nem ismerünk.

1./ Anyádat ne latkányozd. Ha nehéz ember akkor sem.

2. Próbálj meg tanulni. Ne halaszd a végsokig mert az buktát is hozhat ahogy hozta is.

3./ Tudom nem könnyű. De az egész élet ilyen lesz.Azaz meg az elején meg kell értened , ha te nem erőlködsz más helyedbe nem viszi a szerencsedet. Sajnos tenni kell. Az meg azért nehéz mert kedvtelenül is nyomni kell. Ez az élet. Sok s...z..a..r benne kevés jó. Magad alakítod. Bocs kicsit azaz érzésem halasztós tipus vagy.Ne hagyd hogy a " majd" eluralkodjon! Mint ha nem.látnád a célt. Azaz motiváció hiányod lenne. Nem.latod a célod. Szerintem meg se fogalmaztad mivel nem tudod mi az. Mernök , orvos , ügyvéd stb. Te nem.lehet hogy csak a mai napot látod? Hosszabb távra nézz!

2015. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
32%

Elég sok milyen gyereket látok, nem véletlen a hangnem és az sem, hogy az anyával szemben van.


Az ilyen esetekben apa nincs, jó esetben külföldön dolgozik, rosszabb esetben elment örökre és nem is tartja a kapcsolatot.

Az anya jó esetben dolgozik, rengeteg a gond, pénz nincs semmire, rossz esetben kajára se nagyon.

Ezt még lehet tetézni az anya rossz életmdjával is.


Az ilyen, főleg serdülő fiúgyerekek szoktak "elveszni". Neki nagyon nagy szüksége lenne egy apai példára és szigorra, természetesen erre esélye sincs, a társadalom meg olyan amilyen, sok segítséget nem várhat onnan sem. :/


Az anya ilyen végső nyomásgyakorlásként szokott ilyeneket mondani, mivel más eszköze már nincs.

2015. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!