Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkérjem anyát, hogy a...

Megkérjem anyát, hogy a barátom előtt ne beszéljen arról, hogy más fiú aludt itt?

Figyelt kérdés

Anyával leginkább a "nem beszélünk róla, így nem létezik" szabály szerint élünk, de ez most nagyon kényes téma.

Itt aludt a barátom legjobb barátja és anya látta, mikor reggel kikísértem. Sietett, nem mondott rá semmit. De félek, hogy esetleg holnap, ha itt lesz a barátom, megjegyezne valamit, rossz szándék nélkül.

Viszont ha felhoznám neki, akkor úgy jöhetne le, hogy számomra fontos a másik fiú...


2015. jún. 12. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mért aludt ott? És mért nem mondod te el a barátodnak? és akkor le van tudva, a titkolózás sosem vezet semmi jóhoz. Nézzük a másik oldalát, ha a barátod megtudja,hogy titokban ott aludt a legjobb barátja mit fog szólni hozzá? mert előbb utóbb ugyis kiderül.
2015. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Rezi Dencia ***** válasza:
76%

"Viszont ha felhoznám neki, akkor úgy jöhetne le, hogy számomra fontos a másik fiú..."

Tehát nálad aludt egy fiú, aki számodra nem fontos. Barátod van.

Egyéb jó tulajdonságod?

2015. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Minek neked barát, ha annak a legjobb barátjával alszol inkább?

Anyukád nem naiv, de biztos hazudik miattad ha kell.Azonban hidd el nekem, hogy a titkolózás nem vezet sehova, úgyis meg fogja tudni a barátod...

2015. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

3. vagyok

felőlem lepontozhatsz, látom, hogy atöbbit már megtetted. attól még rosszul cselekedtél.. csak szegény fiút csapod be. felőlem mentegetőzhetsz, hogy nem történt semmi.. na de akkor nem titkolnátok a barátod előtt. bár felteszem gyerek vagy még

2015. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért aludt ott a barátod legjobb barátja? Ha nincsen jelentősége, és olyan ok miatt, mert lekéste a buszt és te voltál a legközelebb, vagy bármi egyéb hasonló indokkal, akkor már aznap este írtam volna a barátomnak, vagy felhívom, hogy ez van, de ne gondoljon semmi rosszra. Eleve rosszul indultál neki a dolgoknak, és nem hiszem, hogy a fent említett indokok egyike miatt aludt nálad a srác... Szerintem inkább mondd el, és légy őszinte. Előbb-utóbb ki fog derülni, de abból nagyobb botrány lesz, vagy ha ne adj isten a srác meséli el a barátodnak. Megérdemelné a barátod, hogy tudja milyen szép is nője meg "barátja" van.
2015. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok választani kettőjük között.

Szeretem a barátomat, de azok után, amiket megtett velem/ellenem, képtelen lennék ugyanúgy szeretni, mint régen.

Aztán itt van a legjobb barátja, aki egy nagyképű, túlságosan magabiztos srác, de bármit megtenne értem és megbízhatok benne (ezt már bizonyította). Csak félek, hogyha tényleg, igazán együtt lennénk, titkolózás és bujkálás nélkül, akkor az nekünk túl átlagos és unalmas lenne, ami megölné a kapcsolatunkat.


Szóval bonyolult kicsit ez, de szeretném, ha titokban maradna még egy ideig.

2015. jún. 12. 10:22
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Ez a legrosszabb kombó ami létezhet!

Már nem szereted a barátod, azonnal szakíts vele, az meg hogy mi lesz a másikkal, majd kiderül. Mellesleg ha a legjobb barátjával képes megtenni, hogy a barátnőjével van, én biztos távol tartanám magam tőle.

26/F

2015. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De szeretem a barátomat, 4 éve együtt vagyunk, csak már nem tudok rá ugyanúgy nézni, ahogy régen.
2015. jún. 12. 10:26
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

tök jól megtaláltátok egymást, a 3 gerinctelen, a pasid megaláz téged, te pedig, mint a hülye tűröd, aztán ott van a "barát", aki becsapja a haverját, és ott vagy te, aki csalja a pasiját, szép, mondhatom, hány évesek is vagytok?

komolyan, ennyire el van korcsosulva a világ, hogy nem lehet felvállalni a saját véleményedet, hogy kerek perec megmondod annak a hülyének, hogy bocsi, de vége?

2015. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De én nem akarom, hogy vége legyen.
2015. jún. 12. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!