Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkérjem anyát, hogy a...

Megkérjem anyát, hogy a barátom előtt ne beszéljen arról, hogy más fiú aludt itt?

Figyelt kérdés

Anyával leginkább a "nem beszélünk róla, így nem létezik" szabály szerint élünk, de ez most nagyon kényes téma.

Itt aludt a barátom legjobb barátja és anya látta, mikor reggel kikísértem. Sietett, nem mondott rá semmit. De félek, hogy esetleg holnap, ha itt lesz a barátom, megjegyezne valamit, rossz szándék nélkül.

Viszont ha felhoznám neki, akkor úgy jöhetne le, hogy számomra fontos a másik fiú...


2015. jún. 12. 09:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Mindkettő hatalmas faroknak tűnik, ha egy csöpp eszed van, felejtősek.
2015. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy szereted, de nem tudsz már rá úgy nézni mint régen? Ez mit jelent? Ha szereted, és elfogadod, hogy máshogy nézel rá, akkor pattintsd le a "legjobb" barátot, ha meg nem, akkor szakíts a barátoddal. Ennyi, több opció nincs.
2015. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Faxa. Te csalod a párodat, ráadásul legjobb barátjával. Én nem vagyok agresszív típus, de ha én lennék a helyében és kiderulne, rendesen bemosnek mindkettőtöknek.
2015. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
mi lenne a ha gerincet novesztenel vegre?
2015. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Döntsd el,hogy mit szeretnél.Elhiszem, hogyha 4 éve együtt vagy a barátoddal, akkor már hozzászoktál a jelenlétéhez, és hogy nem vagy szingli.. De ha már nem tudsz rá úgy tekinteni és simán megcsalod, akkor nem hiszem, hogy sok értelme van így..

Az én barátommal is volt ilyen időszak amikor másképp tekintettem rá, de nem mentem más fiúhoz, hanem megbeszéltem vele a problémáimat és tettünk érte, hogy megoldjuk. Azóta eltelt egy év és mindennél jobban szeretjük egymást, sikerült túllépni azon a dolgon.

Szerintem ezt a dolgot már kár erőltetni, ha nem is vallod be neki, szerintem szakíts vele.

A másik fiút is felejtsd el egy időre.Gondold át, hogy mit szeretnél és próbálj meg mindegyik fiútól elvonatkozni és nélkülük ellenni.. Menni fog az, majd találsz remélhetőleg olyat akit szeretsz annyira, hogy megbeszéled vele a gondjaidat és nem félrelépsz helyette..Mert ezzel nem oldottál meg semmit.

Anyukádnak meg elég annyit mondani, hogy már intézed a dolgokat, szakítasz a barátoddal és legyen olyan szíves és hallgasson erről. Mivel te vagy a gyereke nem a barátod, biztosan nem jár el a szája.

De így kár tovább húzni a barátoddal, inkább adj esélyt egy igazi kapcsolatra mindkettőtöknek.

2015. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Négy éve vagytok együtt... vagyis tizenkettő voltál, amikor összejöttetek, ugye? Légy szíves, mondd, hogy nem vagy több tizenhatnál...
2015. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Hajjj de kis buta vagy...
2015. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jobban tennéd, ha kicsit leülnél és elgondolkoznál magadon.

Anyádat is csak sajnálni tudom, mert sz*r helyzetbe hoztad ezzel az egésszel.

Nem értem én az embereket.

20N

2015. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát ba**meg .Jó kis barátnő lehetsz. Nem gondolkozol mielőtt cselekszel , vagy mi? A barátod barátjáról meg inkább nem mondok semmit. Ha meg már nem szereted a pasidat inkább szakíts vele, ne pedig ámítsad tovább mint egy hü*ét.
2015. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg inkább szakíts. Bevallásod szerint sem szereted úgy, ahogy kellene, Inkább úgy tűnik nekem, hogy szeretethiányos és társfüggő vagy. Ezt nem azzal kell orvosolni, hogy benne maradsz egy borzalmas kapcsolatban, vagy hogy elkezdesz kokettálni egy kb. ugyanolyan borzalmas pasival, hanem elmész pszichológushoz, és megtanulsz pasi nélkül is boldog lenni. Ja, és nem ártana másféle pasik után nézned ezek után... nem hiszem, hogy nem tudnál vki olyat találni, aki tetszik is, de nem paraszt vagy nagyképű.
2015. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!